Listopad 2011

Pozastavení

20. listopadu 2011 v 11:35 | Wen :) - Tom's bitch
Jak je napsáno vím že jsme napsala že zu budud znova chodit ale tak to není :/ jsme na blogu groupie-jonasbrothers.blog.cz

MTV FANS - FAN ARMY BATTLE

9. listopadu 2011 v 14:09 | Wen

Tokio Hotel vs. Black Veil Brides -> Hlasujte -> http://fans-mtv.blogspot.com/p/fan-army-battle.html
Aktuální stav: Aliens - 70 098 hlasů, BVB Army 60 906 hlasů

Avatars 0.1 with Tom Kaulitz

7. listopadu 2011 v 15:49 | Wen :) - Tom's bitch
Mě se osobně nejvíce libí ten první ;).....


MTV O Music Awards 2011- Fan Army FTW (video)

6. listopadu 2011 v 12:19 | Wen :) - Tom's bitch


Šťastný Halloween a gratulace všem našim Aliens!

Wow, tohle je prostě neuvěřitelné. Právě jsme se doslechli, že jste znovu vyhráli MTV O Music Award za "Best Fan Army." To je podruhé v roce, je to prostě úžasné. Nevím, co říct. Můžete být na sebe velmi hrdí. My jsme rozhodně velmi pyšní mít takové fanoušky jako jste vy. Prostě je to velmi dobré, protože stále produkujeme naše album. Pracujeme na něm opravdu, opravdu tvrdě a je opravdu dobré mít fanoušky jako vy, a že nás celou dobu podporujete. Dává nám to tolik energie a síly. Takže mockrát za to děkujeme a je nám opravdu líto, že dnes večer nemůžeme být s vámi. Ale Tom a já máme něco opravdu zajímavého, co právě přichází. Je to naše zbrusu nová App. Je to osobní messanger. Takže budeme sdílet trochu z našeho soukromého života, naše videa, myšlenky, fotky, cokoliv. A nejlepší věc je, že můžeme být s vámi přímo v kontaktu. Takže se na to nemůžeme dočkat. Dnes večer oslavujte! Mějte tu největší, nejlepší party na zemi a uvidíme se opravdu, opravdu brzo.

Mockrát děkujeme.

Menší návrat :D

6. listopadu 2011 v 11:29 | Wen :) - Tom's bitch |  My Diary
Jak to říct myslím že název to vystihl... Má pravdu bude to menší rozjezd protože na blogu moje-
graphics.blog.cz se mi stíská po tomhle :) Jak vidíte je nový dess :D není nějak extra hezký ale dá se to ;). Přídám novinky sice starší ale kluci !! Vyhraly best Fan Army po druhé za sebou ;) luxus :) Jsem ráda dám tu překlad a video jen chvílku počkejte ;) Byla bych ráda kdyby se to ttu uchytulo jako na začatku blogu.