Červenec 2012

Second Stars On The Stage 8

31. července 2012 v 17:46 | W. |  second stars ond the stage

Novinka od jeniffer :) bude ta písnička v let´s dance 4 :)


Přijeli. Jak vidím, jsou dobře naladěni.
,,Nemohli jsme vás najít tak jsme jeli bez vás no." vysvětloval Harry s plnou pusou, nevím čeho.
,,Ne, vy jste na nás zapoměli. Nevykrucujte se." vedu si svůj názor, protože za tou zídkou nás mohli najít. Jenže to by museli chtít ne? Celou dobu se s Harrym nebavím. Docela to naštve. Sice jsem chtěla, aby nedával náš vztah najevo ale aby na mě kašlal to jsem taky nechtěla. Můžu si za to sama.
Ještě něco nacvičíme a pak musíme rychle pádit, protože to začíná. Rychle ještě upravit, učesat vlasy trošku nalíčit a jdeme. S Cher odzpíváme a pádíme do backstage. Jdu tam, až dozpívají moments. Potom tam zpívám, jančím, tančím s nimi. Když nezpívám, rozvalím se na gauč. Už chápu, proč ho mají skoro na každým koncertu. Je to fakt namáhavý zpívat do toho skákat jak tarzan. Díky bohu, že tu ten gauč je nebo bych zkolabovala.
,,Whenever you kiss him I'm breaking." kouká na mě Louis,,Oh how I wish that was me." neřekne do mikrofonu, pouze zopakuje to, co teď zpíval Harry. Jsem z toho zamatená. To mělo být na mě?! Nee.
Když jsme naskládaní v autě Harry si ke mě sedne. Tak se zvednu a sednu si vedle Louise. Snaží se mě k němu přitáhnout, ale vysmeknu se. Nechci si kazit náladu.


Oznámení !!!

31. července 2012 v 11:10 | W.
28548833-1_large

Pěkný obrázek :)
První věc: Jak jste asi viděli menu je překopáno ;) není tam rozvrh ff-ek, kdy co bude. To proto, že já nemám dopsané The First Meeting ;) jen Second Stars On The Stage, kterou jsem psala s RiRi na svém bývalém blogu. Píšu taky novou o Zaynovi. Zatím jsme v pulce prvního dílu a už vím, ajk se bude jmenovat two whores- si to přeložte xD
Druhá věc: OD 13 SPRNA DO 23 myslím :D nebo 22 jsem na dovolené v Chorvatsku takže tady nebdudu, ale přednastavím články. Co budu mít dopsané atd.. sem dám a když to tu nebude znamená to, že nemám dopsané díly !
Třetí věc: Včera se mi napsala holčina o staní adminky. Brala jsem si jí :D Beru všechny,co se přihlasí :D Stále máte možnost ;) Se ještě přihlásit více: TADY. Počítam ještě s jednou dvoumi lidmi aby nás tu bylo 3-4 ;)
Čtvrtá věc: tady tahle věc je spojená s dvoujklou. Díly ff-ek budu dávat kdy my se bude chít takže díly budou počítam asi 5x do týdne xD uvidím :/

Toplist 0.9

30. července 2012 v 23:29 | W. |  Toplist

Navstevnost za minuly tyden (23.7. 2012 - 29.7. 2012) je:
Pondeli: 83
Utery: 71
Streda: 57
Ctvrtek: 64
Patek: 81
Sobota: 68
Nedele: 75

Celkem: 499

Díky moc

Solitary Girl 23- The End

30. července 2012 v 15:24 | W. |  Solitary girl

Nový Design :ú hrozný vím, ale co nadělám, když na různých blogách je uzavřená objednávka na design :/

Další den odpoledne jsme doletěli do Irska. Na letišti nám dali zavazadla a na Nialla už čekal bracha. Měla jsme strach z toho, že mě nepřijmou mezi sebe a rovnou mi řeknou, že mě nechtějí s Niallem vidět.
"Gregu to je Elena" představil mě svému staršímu bráchovi.
"Těší mě" potřásl mi rukou a dal pusu na tvář.
"Mě také" hrála jsem si na slušňačku a Niall naznačil, ať se začnu chovat přirozeně.
"Uvidíš, bude to v pohodě" vzal mě kolem ramen.
"Máš tu fanynky" ukázala jsem na houf holek.
"No hold práce volá" zasmál se, políbil mě a šel k nim.
"Máš strach?" zeptal se mě Niallův bracha.
"Nebudu ti lhát, takže obrovský" usmála jsem se na něj a šla s bráchou už ven.
Dojeli jsme do Mullingradu, Cesta byla fajn, Niall si povídal s Gregem a já se soustředila na to ať se před jeho mati neztrapním.
"Lásko, jdeš" nevšimla jsme si, že jsme vůbec zastavili.
"Jo" stiskla jsem jeho ruku a dívala se na postarší dámu s milým úsměvem.


Second Stars On The Stage 7

29. července 2012 v 15:49 | W. |  second stars ond the stage

Good Morning :D No nic hodím jsem ff-ky a jdu psát :/

Cher necháme kufry v autobuse a jen do batůžků dáme potřebné věci. Naco to vláčet! Všimnu si jak Niall pustí Cherynu ruku, mrkne na ní a už mizí s klukama. Tentokrát už u sebe tak blízko nejsme. My s Cher máme pokoj 280 zato kluci 15 a 16. V patnáctce je Harry s Louisem. Ve zbylém ostatní.
,,Co máš s Niallem?" v pláním Cher otázku kterou nečeká. Vzpamatuje se dřív a vpálí mi něco podobnýho.
,,Co máš ty s Harrym?"
,,Já se ptala první." ušklíbnu se. Sednu si k ní napnutá jak kšandy a ona začne vyprávět, že je na ní strašně hodný. Ale pusa prý žádná nebyla. Což ji neveřím. Když se zeptá, co mám s Harrym odpovím jen to, že si spolu rozumíme.
Jedem! Musíme si trochu nacvičit s Cher 'it will rain'. Doladíme to, notujem si perfektně. Kluci donesou na pódium kožený gauč a Louis se na něj uvelebí. Celej ho zabere jen pro sebe! Zkouším ho vyhnat ale marně! Nehne se jenom se mi tlemí, že na něj nemám dost síly.
,,Počkej." pohrozím mu ukazováčkem a už běžím pro něco velkého. Seženu bohužel jenom vodní pistolku. To jsem nečekala, ale bohatě mi to postačí. Naplním ji a hned jdu na něj.
,,Néé.Prosím.." utíká přede mnou. Vítězně se rozvalím na gauč a udělam na něj 'duck face'. Oplatí mi ho. Ten jeho výraz. Doslova z něj slzím smíchy. Zayn nakloní gauč a já letím dolů.
,, Týýý!" ukážu mu pistolku a stříknu mu rovnou do oblíčeje. Harry se láme smíchy. Najednou ukáže, že za zády má úplně stejnou věcičku jako já s tím rozdílem, moje je prázdná. Všichni před ním zdrháme, nechceme vypadat jak vodníci.

The First Meeting 6- Date?

28. července 2012 v 21:39 | W. |  The First Meeting
Sorry, zapoměla jsem, že jsem to tu měla dát byla jsem v bazéně :D
Moje oblíbená písnička
Hope like ti x.o.x

Ranní vstávaní nemám ráda hlavně, když je po sedmé hodině a mamka je v práci. V posteli jsem ležela do té doby, než mi přišla new sms ve tvaru" pojď dolů, před dům" ani jsem se nedívala, kdo to je.
"To seš ty?" otevřel jsem dveře a tam Justin. Otevřela jsem dokořán a jak se dozvěděla, že ej to on přivřela. Nemusí mě vidět v tričku a kalhotkách.
"Proč se divíš po včerejšku, který jsem si narámně užil." Uculil se a jeho dolíčky šli vidět na míle daleko.
"Kterou část myslíš? Já jsem si užila tu část, když jsme byly na zahradě Ems" vyplázla jsem jazyk.
"Pustíš mě dál. Chci ti něco říct" mile se usmál.
"Mám mít k tomu důvod" zasmála jsem se skrz zuby.
"No dobře, když nechceš tak----"
"Já neřekla, že nechci" začala jsem flirtovat.
"Tak nechceš?" objal své paže a opřel se o rám dveří.
"Ježíš, tak pojď" otevřela jsem dveře dokořán a on sjel pohledem na můj noční úbor.
"Sluší ti to" usmál se a sezul si boty.

Zápis New Admiky !

28. července 2012 v 13:19 | W.
Holky rozhodla jsem se, že to tady nechci sama táhnout :) Moc ych ráda tady měla , která je zoodpovědná a nekrade stránku :D moc se toho bojím, že mi jí někdo šlohnete :D Ale, co s tím udělám ;)
UPOZORNĚNÍ : nevyžaduju denní aktivitu ;), ale je to na vás :)
Prosím příhlášky na email: lovamth@seznam.cz

1. Jméno a jestli máte blog
2. Kolik ti je let a kontakt
3. Píšeš ff-ky, jaké máš skušeností s blogem.
4.Proč by jsi se chtěla stát adminkou
5. Máš zkušenosti s blogem


FF-KY DNESKA NEPŘIDÁM TEDY Second Stars On The Stage nebude, ale The Fisrt Meeting, jelikžo se někteří z vás na ní těší :D
Proč nedám SSOTS: Protože teď pojedu chytat spstruchy či jak se to píše xD o půl 2 jedeme :D a pak sklizíme seno,opékáme a já nevím v kolik přijdu nahoru- domů :D a v noci se mi fakt nechce to tady dávát :/ protože už teď vím, že kámoška u mě bude spát :D jako minulý víkend, když jsme slavili od její mamky 40-tku :D a furt mě bolůí ta noha, jak jsme dupla an ten hřebík :D No nic končím :/

Second Stars On The Stage 6

27. července 2012 v 21:29 | W. |  second stars ond the stage
Poslední přispěvek odemně :) jdu psát jelikož měš bolí noha, kvůli toho, že jsem šlápla na hřebík :D a bolí to :/
vracím se domů nad ránem, kvalitní vínem omámen s přímek se stávaj zatáčky, točí se svět jsem na sračky :) Nejlepší :) nemůžu to dostat z hlavy xD Konečně i nějak Česka hudba se dá poslouchat :D
Hope like it :) Good Night......

,,Louis už je na snídani?" řeknu co nejtišeji umím. Pochopí, nač naznačuju, odemkne pokoj a už mě přitiskne ke zdi. Jen se mi kouká do očí. Jeho kudrliny cítím na tváři,jeho dech je zrychlený. Včera začal on,dneska je řada na mě. Nedočkavě se s ním začnu líbat. Obrátíme si místa, teď ho ke zdi tisku já. Takhle se prohodíme nejmíň pětkrát.
,,Fajn.." vzdychnu udýchaně. ,, Asi bychom měli jít." usměju se na něj.
,,No.. To asi jo!" mrkne na hodinky, a že ne mě do jídelny.
,,Kde se loudáte?" mluví Niall s plnou pusou.
,,Ále, tady Louis si odešel a ani mi neřekl, kam dal klíče, tak mi je Samantha pomohla najít." mrkne na mě.
,,Harry promiň já já.. Měl jsem hlad." vypadne z něj a dál si chroupe mrkev.
K snídani si dám míchaná vajíčka. Ňamka! Harry si sedne vedle mě. Každou chvilku mě pohladí po stehně nebo pod stolem chytne za ruku. Modlím se aby nás nikdo neviděl. Vlastně Harryho moc neznám! Jen tak z internetu co má rád a tak! A on vlastně o mě neví skoro nic. Ale to se může změnit. Po snídani jdeme do pokojů pro kufry. Zase stěhujeme.
,,To jsme si ani ten kufr se sebou na pokoj brát nemuseli co?" uchichtne se Cher, když se podívá, co všechno použila. Což je pouze sprcháč, šampon, kartáček a pyžamo. Navrhnu, že si to pro příště můžeme nechat v autobuse. Proč to tahat se sebou, ne?

Toplist 0.8

27. července 2012 v 21:19 | W. |  Toplist
Navstevnost za minuly tyden (16.7. 2012 - 22.7. 2012) je:
Pondeli: 61
Utery: 66
Streda: 62
Ctvrtek: 73
Patek: 70
Sobota: 57
Nedele: 58

Celkem: 447

I tak děkuju i když to upadává :/ Jde vidět, jak Láska k 1D hned omrzí, ale já jsme člověk, který má rád dlouho a je mezi posledními. Stejně jako u Jonas Brothers, Tokio Hotel, Justin Bieber, Demi Lovato atd.....
Tokio Hotel- Dva roky nevystupují stejně jako Jonas :D o kterých tento blog začala blbost o Th a Jonas Brothers je groupie-jonasbrothers.blog.cz , kde je teď Justin, ale už je neaktivní :p