Září 2012

Tom #1

30. září 2012 v 19:29 | W. |  Animačky/Obrázky
On je důvod proč jsem tento blog otevřela v roce 2010 ;) (historie od ledna 2011, ale nechtěně jsem tento blog smazla a pak obnovila)
On je dokonalost sama <3 2007 byly v ČR 2x
A jeho krásné vytlemy miluju <3

Kdo uhádne z jaké je kapely dám mu ff-ku s věnovaním ;)
Vyber si ff-ku :)

Kaulitz twins #1

30. září 2012 v 18:09 | W. |  Animačky/Obrázky

Fanoušek: Pamatuješ si mě?
Bill: Yeah, Jasně- Ano
Fanoušek: Tome pamatuješ si mě?
Tom: Promiň :D

Love is All 10

30. září 2012 v 16:32 | W. |  Love is all- liam- druhá řada dance is all

Tak další díl je tu ;) doufám, že si ho užijete stejně, jako ten předhcozí a dole zanechate nějaký ten komentař za, který bych byla mco vděčná ;)

Slyšela jsme v pátečním x-factoru na jojce a divila jsme se, že tohle muže být z česka xD

Hned jsem to otevřela a uvidělo to písmo. Zastavilo se mi srdce, proč byl Liam psal dopis.
"Chloe prosím, přečti si tento dopis do konce!" když prosí proč ne.
"Chloe vážně se omlouvám za to, že jsem ti nevěnoval žádnou pozornost. Danielle je kámoška a nechci, sní mít nic víc, než kamarádský vztah. Vždycky jsi na prvním místě ty a naše malé, které vyšlo z lásky, prosím moc prosím dej mi ještě jednu šanci. Sejdeme se o desáté hodině před našim bytem. Chci tě vidět a milovat tak, jak si zasloužíš. Miluju tě Liam." Znělo v dopise a mě se valily slzy jako hrách. Zasrané hormony.
Celý den jsem se rozhodovala, jestli tam mám jít nebo ne, nakonec jsem usoudila, že bude dobré, když tam půjdu a narovinu mu řeknu, že je konec. Celý tento den ubíhal strašně pomalu, chtěla jsem to už mít za sebou, celý den zabitý tím, že jsem chodila z jednoho místa bytu na druhé. Už se chýlilo k desáté a já byla strašně nervózní. Vykoukla jsem z okna a Liam už tam stál. Vzala jsem si na sebe mikinu a šla jsem. "Chloe!" rozzářili se oči Liamovi když jsem otevřela vstupní dveře, chtěl mi dát pusu, ale já jsem ustoupila. "Chloe, já se ti strašně omlouvám, nikdy jsem nechtěl, aby sis pomyslela, že by mezi mnou a Danielle mohlo něco být, já tě strašně miluju, prosím dej mi ještě šanci" ukápla mu slza. "Liame podívej.." snažila jsem se být v klidu. "Já už ti nemůžu věřit, prostě nejde to, už tolikrát jsem ti všechno odpustila, ale teď už to nejde. Už s tebou nechci nic mít, běž si za tou svou Danielle a mě nechej na pokoji!" vyjasnila jsem mu to. "A co naše miminko?" snažil se dotknout mého břicha, ale já zase ustoupila. "Já se o něj dokážu postarat sama, vídat ho budeš moct, ale už mě nechej být" otočila jsem se a šla zpět do bytu.

Kontrola a zápis affs

29. září 2012 v 23:19 | W. |  affs

Pro staré veterány:
Jméno
Web
Činnost blogu

Pro nové:
Jméno
Web
Činnost blogu
Čím by měl váš blog zaujmout
Jak dlouho ho máte

zápis je do 20.10

Love is All 9

29. září 2012 v 12:14 | W. |  Love is all- liam- druhá řada dance is all
Další dílek ;) doufám, že jste zatím spokojeni s přidavaní ;) Tehle díl není nejak e-xtra dlouhý, ale slibuju, že přijde ;) ve wordu už ho mám :D Užijte si ho !
Rihanna

Liam:
"Ahm, Danielle" poškrábal jsem se nervózně na krku" mohla bys jít domů? Chci udělat romantickou večeři s Chloe a ještě musím nakoupit a vše přichystat" chtěl jsem jí nějak jemně vyhodit.
"Jo" řekla hned a dala mi pusu na tvář, otočila se a odešla. Rychle jsem běžel do ložnice, abych se převlékl, ale jak jsem hodil kalhoty na postel, vyhoupl se nějaký dopis. Pomalu jsem ho otevřel, co když nebude pro mě a Chloe si ho jen položila. Vytáhl jsem papír, který vypadal, že je od soudu.

Love is All 8

28. září 2012 v 19:00 | W. |  Love is all- liam- druhá řada dance is all
Jak jsem řekla tak i splnila ;)
Jsem na téhle písničce uplně zavislá ;)

Čas ubíhal rychle a já pomalu byla ve třetím měsíci těhotenství. Bříško jsem měla jemně vypouklé, ale pořád jsem byla štíhlá. Od té doby, co Liam zjistil, že Danielle bydlí vedle nás, byli z nich dá se říct nejlepší přátele. Chodila tady skoro denně a já byla jen zavřená v pokoji nebo se někde vytratila. Většinou jsem byla u Eleanor s Louisem. Prý jim to nevadilo, ale vždycky se vyptávali, co se u nás děje a tak. Liam si toho ani nevšimne, když je ta pizda u nás doma. Když její snoubenec hodně pracuje, tak se ona doma hodně nudí, jak říká. Několikrát jsme grilovali a já se musela tvářit přátelsky a příšerně mě to užíralo. V hlavě mi projela myšlenka, jestli mě ještě vůbec miluje nebo tak něco. Rozhodla jsem se, že nejlepší bude, když se rozejdeme, tedy rozvedeme.

Zpráva na dranc

28. září 2012 v 11:39 | W. |  My Diary
1.Lidičky je mi z toho blbě :/ Dala jsem tu věc s komenty a vy odcházíte ? Hallo ! Jsem tu pořád ;) a sami víte, že když to splníte dám další díl :/ Ale budu to dělat následovně. Budu dávat ff-ku denně s vyjímnkou toho, že jsi dám Two Whires kdy chc já ;) Denně tady bude ff-ka s Liamem a jeden komentař za 3 dny vás nezabije ;) myslím, že to přežijete ;) Jinak ! Mám dva blogy ;) http://itisour.blog.cz/ je můj a mám ho s Anie*, která tady byla ;) MNěla tam být i Catherine s blogu http://daniellepeazer.blog.cz/ ;) 100% se tam musíte jít podívat ;)

2. Budu předělávat menu a celkový blog ;) všechno si tady dám do pořadku a nebude tady bordel :D řekněme takhle ;) Kontrola affs vás nemine ;) a otevřu fanclub jen si udělám ikonku ;)

3. AFFS! Moc se omlouvám mám toho hodně a dochází mi šťava vás už navštívit :/ Pořád jsme ve škole enbo píšu ff-ky, učit se do toho je unavné a stává se z toho stereotyp :/ to bych chtěla změnit ;)

4. Ff-ky některé přednastavím a budu dávat sem obrázky, které se mi libí atd..... Všechno nejde najednou. Musím někoho požadat nebo zkusím něco sesmolit s designem, jelikož je tu od možná poloviny srpna ;) MOŽNÁ se tady další ff-ka s milovaným J.B.

5. Jsem smutná, jelikož Rachel s Loved blogu "odešla" nebo-li skončila s blogem :/ skoro bulím, jelikož má tak užasný ff-ky a grafiku, je dobrá osubka, ale ještě zbyl blog http://sparksfly.blog.cz/ od Niky, ketrá měla onedirectionweb s Zuzkou ;)

Pro dnešek je to vše ;) ff-ku čekejte v 19:00 ;) nastavená ;)


Love is All 7

23. září 2012 v 17:59 | W. |  Love is all- liam- druhá řada dance is all

Jestli bude 5 komentu dávám další díl

Christina is back ! xD

"Vážně nic nechceš?" staral se Liam znova. Jen jsem zavrtěla hlavou asi už po sté. Dívala jsem se na krajinu po letadlem. Po chvíli jsem se otočila a uviděla ho, jak spí. Bože je tak sladký.
"Co se na mě tak díváš" broukl Liam aniž bych viděla, že otevřel oči. Hlavička. Otočila jsem hlavu zpátky k oknu a ignorovala jsem ho.
"Notak, Chloe. Promluv na mě. Aspoň něco" dožadoval se. Zavrtěla jsem hlavou.
Během letu jsem usnula až do té chvíle než mě někdo políbil na rty. Rychle jsem otevřela oči a šokovaně jsem se na Liam podíval. Ten se podíval pohledem "to snad můžu ne?"

Second Stars On The Stage 14

18. září 2012 v 14:29 | W. |  second stars ond the stage
aby se W. nepřidala k většině, jelikož všichni najednou po x-factoru milují Demi tak jí psolouchají atd... myslím, že jich to zase opadne, ale budiš xD už 3 dny poslouchám celé album :D


5 komentů bude další díl !

Cher:
Niall mi dá na chodbě ruku a táhne do pokoje. Že by měl nějaké další otázky? Musím vás seznámit se situací. Včera večer chtěl vedet jak to vlastně je. Jenže já sama nevím. hrozně ráda bych byla jeho holka ale. NEVIM. Skončilo to tak, že jsme se líbali snad hodinu a pak jsme se jen usmívali a usmívali. Takže vlastně jsem nevyřešili nic. Myslím si, že je to tak lepší :D! Žádné závazky nic!
Zpět to reality.
,,Měli bychom jít vzbudi..." umlčí mě polibkem. Povalí mě na postel a začne polštářová bitkaaaaaa. No, není na to čas :D.. Ale my si ho umíme udělat..
,,Uháá udusííš mě." vyvádím s nehorázným smíchem, když se mě snáží zadusit.
,,To taky chci..".. vyděsím se.

Two Whores 7

16. září 2012 v 14:34 | W. |  Two Whores

Och po dlouhé době další díl ;) jelikož už KOMENTUJETE ! :) luxusní ;)
5 komentů bude další díl !
Zamilovala jsem si další písničku od Demi....

Posnídala jsem, vstala jsem a natáhla k Zanyovi ruku.
"Jdeš se semnou osprchovat?" nahodila jsem svůdnou tvář.
"Myslím, že to dneska vynechám" řekl.
"Fajn" řekla jsem rozzlobeně a odešla jsem do koupelny. Rychle jsem se okoupala a šla do ložnice si pro spodní prádlo. Po Zaynovi nebylo ani stopy. Já mu zase naletěla! Děvkař. Nasupeně jsem se oblékla a zamířila k jeho domu. Ne, že bych zaklepala, ale rovnou jsem zabušila!
"Ty hajzle!" vykřikla jsem, jen co otevřel dveře. Zacpal mi pusu.