Říjen 2012

Everywhere the same misery and mystery 6

27. října 2012 v 22:20 | W. |  Everywhere the same misery and mystery- Mika

Nezlobte se na mě ;) napsala jsem po 20:00 a to může být klidně i 23:59 :P Harry´s sister dnes nebude a nevím, kdy vlastně bude :D to rozhodne pisatelka, která mi to pošle ;)


"Protože...je to můj nejlepší kamarád a...dal mi to jako dárek. On...taky nosí dárek, co jsem mu dala," řekla jsem nakonec Zaynovi.
"Ale prosím tě," řekl mi Niall a já si jen odfrkla.
"Můžu se na něj podívat?" zeptal se mě najednou Louis. Nedůvěřivě jsem se na něj podívala. Přece jenom je to Louis a kdo ví, co si zase vymyslel za kravinu. Nakonec jsem ho ale sundala a opatrně mu ho podala.
"Dyť je to pravý stříbro!" řekl po chvilce jako znalec Louis.
"Hm...no a?" zeptala jsem se ho, protože jsem v tom neviděla nic důležitého.
"Tvůj kamarád ti dal přívěšek z pravého stříbra a ještě k tomu s jeho iniciálou?" podíval se na mě Niall. Byl to pohled typu "Nedělej ze mě idiota".


Blend 0.3 - Demi Lovato

27. října 2012 v 19:19 | W. |  Grafika
Mám tu dva blendy, které mám uložené už delší dobu ;) FF-ky budou přidaváne po 20:00 ;)


What was I doing?

27. října 2012 v 15:49 | W. |  My Diary
Och ... konečně jsem se po dvou měsících dostala k normálnímu článku ne sorry, před dvěmi týdny byl naposledy psán v rubrice... :D Co dělala W., že v poslední době na vás neměla čas :/ --- Omlouvám se! / W. včera byla ve Vídní :) Prohlédla si z venčí ten zámek nahoře :D a dvě muzea pak šla do Meka xD Vím jsem hovado, žrat v cizí zemi :D Ale co jsem uviděla ?! American Apparel a Zara( obochody) škoda, že to bylo zavřený :D bych si něco koupila, jelikžo v těch obchodech nakupuje Dani s Eleanor :D Blbý svátky :D Klidně bych utratila těch 40 euro za jedny blbý rigle :d hlavně, že budou podobný těm co mají holky :D Jsem střelenec, ale co :D Svoje fotky sem nedám :D teda je mi to celkem jedno, ale teď je u sebe nemám :D Kámoška fotila a Anie* , jaksik selhal foťak :D Včerejšek byl fajn až an pár vyjímek :D ZIMA! Jsem měla zimní bundu a ještě mikinu a byla mi zima :/ No jo Rakousko :D

Pastva pro mé oči :D Už jste čučeli na nový díl TVD ? 4x03 ? Já jo dneska jsem si ho stáhla :D a čučím s vyvalenýma očima :D Elenko, elenko ty náš upírku :D Nechtěla bych :D Masar, jak málem vysála (ne vysavačem :D) Matta :D a Rebeka mu to srdce vatáhla :P Haluz prostě nepochopím to :D Kdo by z vás zustal u Damona ? :D


ŽERU TEAM Haleb ! Hanna+ Caleb xD

Secret Diary 13

26. října 2012 v 15:39 | W. |  Secret Dairy
Jsme s Anie* ve Vídni a už možná v prateru xD nevím :D v kolik tam dorazíme :D
Děkujeme všem, co čtou tuhle ff-ku....

KOMENTUJTE


6.1. 2013

Momentálně sedím ve vlaku, směr Francie. Louis si na chvilku zdřímnul, a proto můžu psát. Nechci, aby si náhodou něco přečetl. Pořád musím myslet na to, kdyby přišel Louis na všechno, co jsem mu udělala. Byl by to můj konec. Nevím jestli by mi to odpu...
"Co si to píšeš?" vylekal mě Louis, že jsem ani nedopsala větu. "Ale nic" okamžitě jsem deník zavřela a strčila ho do batohu. "Nic?" tázavě se podíval. "Jo nic" otočila jsem se od něj a dívala se na ubíhající cestu.
"Víš, že mi můžeš říct všechno" pohladil mě po ruce. Podívala jsem se na něj a uviděla jeho spokojený úsměv.
"Já vím, ale některé věci ti říct nemůžu, jinak by ses zlobil" oplatila jsem mu úsměv.
"Podle toho, co to bude" mrkl na mě.
"Je to hrůza, takže ti to neřeknu" usoudila jsem.
"Ale" pohladil mě po tváři.
"Ze mě to jen tak nevymaníš" usmála jsem se a políbila.
"Kluci jsou vedle?" zeptala jsem se ho, když v našem kupé nikdo nebyl.
"Jo" přikývl.

Harry's sister 6

26. října 2012 v 12:27 | W. |  Harry's sister

Jsem ve Vídni :D


Z mého včerejšího plánu vyšlo filmový maraton do pěti do rána ze všema klukama. Z Niallem jsme se lehce drželi za ruce a při předposledním filmu, hororu, Niall prosebně koukal, abych za něj - místo za bratra - naskakovala, když byli nějaké hrůzné scény. Poslední film byl Toy Story, při kterém se většina rozutekla spát, jen Liam seděl na podlaze, aby bráška mohl spát a on se v klidu koukat dál. Já odešla z Louisem, z kterým jsme o všech filmech, co jsme koukali, prodebatovali a když jsme se loučili, uviděla jsem blonďaté vlásky, jak jdou po schodech. Louí se uculil a odešel spát.
"Cath!" Špitl.
"Nialle! Pššt!" Dala jsem mu ruku před rty. Naklonil se k mému uchu.
"Pojď ke mně. Chci být chvíli s tebou." Vedl mě za ruku do posledního pokoje. Když jsme vešli, divila jsem se. Byl tipický, jako bráškův.

Everywhere the same misery and mystery 5

26. října 2012 v 10:32 | W. |  Everywhere the same misery and mystery- Mika

Jsem ve Vídni......

"Tome," vesele jsem zavolala jeho jméno a vrhla jsem se mu kolem krku. Za sebou jsem slyšela Louise, jak něco říká, ale nerozuměla jsem mu.
"Chyběla jsi mi," řekl mi do ucha, ale česky. Asi nechtěl, aby mu kluci rozuměli.
"Ty mě taky," řekla jsem, ale anglicky, aby se kluci necítili blbě.
"Liam," představil se mu Liam, když jsem se od něj I když nedobrovolně odtáhla.
"Niall," řekl Niall s plnou pusou jídla. Nevím, jestli jsem ho vůbec viděla I někdy bez jídla. No, asi ne.
"Já jsem Zayn,"
"Loui," řekl Louis a usmál se.

Secret Diary 12

25. října 2012 v 18:25 | W. |  Secret Dairy
Další díl naší ff-ky :) doufám, že vás jsme moc nesklamali :D
Děkujeme za komenty k předchozí části....

KOMENTUJTE


5.1. 2013

FRANCIE! Jo tak tohle bych nikdy nečekala. Já pojedu s Louisem Tomlinsnem do Francie! Opět je kolem druhé ráno a já nemůžu opět spát a proto si tady píšu. Slovy ta radost ani nejde popsat! Je to neskutečné v životě bych si to nedokázala představit, že s Louisem chodím. Nejvíce mě stejně štve, že až se všechno dozví, bude konec. Bude konec našeho vztahu, přátelství a prostě všeho co jsme kdy prožili. Jak já ho miluju, ale stejně vím, že to skončí. Ani jsem nesplnila to co jsem měla, ale kašlu na to. Kašlu na Shayne, co mi může udělat? Když budu s Louisem tak nic.

"Ahoj zlato" naťukala jsem sms. Já vím, jsem blbá, že mu píšu sms v dvě ráno. Čekala jsem na odpověď, ale nic, až po pěti minutách se rozezněl zvuk příchozí sms. "Co blázníš? Já chci spát" pousmála jsem se nad sms. "Promiň L" napsala jsem další sms. "Děje se něco? :/" další sms. "Ale ne, jen nemůžu spát" odeslala jsem a hned na to mi volal.
"Zlato, co se děje" zeptal se vystrašeně.
"Nic, jen jsem se nudila a myslela, že ještě spát nebudeš, ale to je blbost. Jsou dvě ráno" zasmála jsem se.
"Aha, vážně se nudíš a nechce se ti spát?" zeptal se vyzývavě.
"Co máš v úmyslu?" uchechtla jsem se.
"Přijeď za mnou" pošeptal.
"Cože?" vyprskla jsem šokovaná.

Everywhere the same misery and mystery 4

25. října 2012 v 18:19 | W. |  Everywhere the same misery and mystery- Mika

Omlouvám se za spoždění.... chystám se do Vídně a lítam po baráku, jak střlená :D Protože nevím, co a mamka mi řekla abych se sklidnila a pustila si sním film a tak to dopadlo :D

"Kdes proboha byla?" zeptal se mě Harry, když mě uslyšel, ale neotočil se a dál se s kluky díval na televizi. Co se to tady děje? Všichni mě pořád jenom ignorují nebo co?
"Na nákupech, musela jsem koupit něco, co budu chtít," odpověděla jsem mu a on se na mě konečně otočil a díval se na mě. No, ne že by to bylo nepříjemný, ale když mě svlíká pohledem, tak...
"Harry, zavři pusu," řekl mu Niall, který se taky otočil. Když jsem se znovu podívala na Harryho, tak jsem zjistila, že měl pravdu. Harry se na mě díval s otevřenou pusou.

Harry's sister 5

25. října 2012 v 18:15 | W. |  Harry's sister

Omlouvám se za spoždění.... chystám se do Vídně a lítam po baráku, jak střlená :D Protože nevím, co a mamka mi řekla abych se sklidnila a pustila si sním film a tak to dopadlo :D


"Nialle..."
"Ano...?"
"Ne..." Řekla jsem mezi polibky a odtáhla se.
"Proč?"
"Známe se jeden den."
"Ale mě připadá, jako by jsme se znali věčnost." Vzal mě za ruku a pořád na ni koukal. Něco jsem mu tam říkala, sama nevím co. Koukala jsem se na něj. Najednou zdvihl hlavu. Ty jeho oči.
"Mě taky." Sklopila jsem hlavu.
"Tak proč mi nedovolíš..." Přiblížil se a opět se naše rty k sobě přitiskli. Uslyšela jsem zaskřípání dveří. Chtěla jsem se od Nialla oddělit ale. On si mě pevně držel u sebe.
"Cathlyn Emily Styles! Nialle Jamesi Horane!" Bratr. Ucítila jsem, jak mě odtahuje, za rameno. Podíval se na Nialla vražedně, no Niall ještě vražedněji na něj. Odvedl mě do pokoje. Shodil mě na postel.
"Harry! To bolí!" Zařvala jsem na něj a promasírovala si rameno, za které mě odtáhl až sem a díky kterému mě shodil. To ho odlechčilo. Čupl si přede mě.