Říjen 2012

Secret Diary 8

21. října 2012 v 16:09 | W. |  Secret Dairy
Další díl mé a Anie* ff-ky ;) doufám, že se vám zatím libí ;) jelikož se to pořád rozjiždí :)

KOMENTACE


2.1.2013

Dneska píšu znova a to z toho důvodu, že se někam musím vypsat a že jsem udělala další hnusnou věc! Shayne si na mě zase počkal, vecpal mi do rukou klíče od Louisova bytu se slovy "Zruinuj mu to tam!" Já nechtěla, ale on by mě zabil. Jeho slova mi pořád lítaly v hlavě "Neuděláš to si mrtvá!" Neskutečně jsem se ho bála už, jenom když mi vyhrožoval, nadělal mi spoustu modřin. Když mi vecpal ty klíče, vydala jsem se do toho bytu a rozbila Louisovi jeho věci. Nad jednou věcí jsem se tam, ale zarazila a to byla ta fotka. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost a v ložnici mu nic nerozbila. Pak jsem uslyšela jeho smích a musela se rychle vypařit.
Proč já to pořád dělám. Já ho tak miluju, ale stejně to dělám. Proč jsem se už nezabila, proč jsem neskočila z mostu nebo já nevím z čeho. Měla bych klid a nemusela dělat ty hrozné věci. Ale já bych to nezvládla. Já ještě nechci umřít. Já chci být s Louisem a milovat ho. Jenomže místo toho dělám tyhle odporné věci!


Harry's sister 1

21. října 2012 v 11:05 | W. |  Harry's sister
První kultovní díl Harry's sister od Dire(c), která se přihlasila do ff-ky na můj blog mužete se stále přihlásit ;)
Doufám, že okomentujete její práci...

"Herolde!" zašišlala malá já.
"Mamí, Cath mi žíká Harolde!" zašišlal malý bráška, Harry.
"Cath, omluv se bráškovi!" napomenula mě máma.
"Pfomin bváško, že ti žíkám tfým flastním jménem" zašišlala jsem a začala utíkal kolem maminčiných nohou, protože Harry mě začal hodit kolem a kolem.
"Cathlyn Emily Styles! Harry Edwarde Stylesi!" řekla máma a oba nás prudce od sebe odtrhla.
To je hrozná doba, co se tohle stalo! Teď svého bratra objímám v přímém přenosu. Je v X-Factoru.

Sraz Fanoušků....

21. října 2012 v 10:18 | W. |  My Diary

Takový malinký sraz 1D a Beliebers v Ostravě ;) Já jsem ten copeček uprostřed nahoře xD Podemnou je Ani* s vyžehlenými vlasy xD

Secret Dairy 7

20. října 2012 v 21:12 | W. |  Secret Dairy
Další díl :/ vím, že to dávám pozdě, ale dřív to nešlo byla jsem na srazu 1D a J.B. :) nebylo to, jako v praze xD 500 lidiček, ale 90 a měli přijít 220 :D mno, někteří nejsou spolehlivý :/

Je to ten nejkratší díl ff-ky, jaký jsem kdy vydala....

Scarelette:

Neměla jsem moc času, proto jsem se hned vydala k tomu bytu. Pořádně jsem se rozhlédla, jestli není někdo v blízkosti. Vstoupila jsem do domu a vydala se do pátého patra, kde je Louisuv byt. Naštěstí tam je čas, kdy jsou všichni v práci, takže by mě nikdo neměl vidět. Strčila jsem klíč do zámku, opatrně odemkla a vešla. "On to tu má tak krásné a já to mám zničit?" říkala jsem si pro sebe. Nasadila jsem si rukavice, abych tady nezanechala nikde své otisky a dala se do práce opět s pláčem. Sházela jsem mu věci z poliček, rozbila vázy s květinami, až jsem si něčeho všimla. FOTKA!

Friendship and something more 4

20. října 2012 v 11:02 | W. |  Friendship and something more
"Jak dlouho se s nimi znáš?" podíval se na mě David.
"Asi 4 měsíce jsem se s nimi vídala a poslední rok a půl ne, vidím je až teď" vysvětlila jsme mu mou situaci.
"A chodila jsi s někým z nich?" zeptal se.
"Jak jsi na to přisel?" vypískla jsem.
"Nevím, ten kudrnáč na tebe tak koukal" pohodil rameny.
"Ty žárlíš?" usmála jsem se.
"Trošku" přiznal se.
Vstala jsem z křesílka a popošla k němu. Obmotala ruce kolem pasu a prsty zavadila o jeho vypracované břicho.
"Ty nemáš důvod žárlit" natáhla jsem se pro polibek. Jemně se usmál a políbil mě.
"Mám, když jsi tak krásná, milá, půvabná a přátelská" dal mi další polibek.
"Sorry" slyšela jsem od dveří. Otočila jsme se a tam stál Harry.
"Zapomněl jsem si tady mobil" řekl a přešel k jednomu ze stolů. Vzal mobil a tiše zmizel.

Everywhere the same misery and mystery- prolog

20. října 2012 v 10:49 | W. |  Everywhere the same misery and mystery- Mika

Jedna holčina se mi ozvala na Vaše ff-ky na můj blog, mužete se přihlasit také :) myslím, že brzy tady bude další díl, ale je to na rozhodnutí holčiny, protože mi posílá emaily :/ Doufám, že se vám její prolog líbit, jako mě ;)

PROLOG
Už jsem to tady nemohla vydržet. Musela jsem se odsud dostat, ale nevěděla jsem jak. Zkoušela jsem to už tolikrát, že mě hlídali skoro na každém kroku. Najednou jsem uslyšela z chodby mumlání a výkřiky, tak jsem si řekla, že toho využiju. Oblečená jsem byla pořád, protože jsem odmítla být v nějakých hadrech, který mi nabízeli. Chvilku jsem čekala, až uslyším, že sestřička odešla a když jsem to uslyšela, tak jsem rychle vyskočila z postele a vyběhla z pokoje. Za sebou jsem uslyšela různé hlasy. Některé mě volali a další...no vlastně nevím, moc jsem si jich nevšímala. Běžela jsem a podívala jsem se za sebe. Běžela za mnou sestřička Anne. Mám jí ráda, ale tady prostě nebudu. Po chvilce jsem si uvědomila, že bych se možná měla podívat před sebe, ale když jsem to udělala, tak pozdě, do někoho jsem narazila a spadla na zem.

Little Mix- DNA

19. října 2012 v 15:36 | W.
Písnička je užasná, sami víte ti, co jsou tady denně , že jí mám ráda.......Holky mě videoklipem zklamaly :/ Ne, že je jako videoklip hrozný tedy, jen z jaké časti :/ Bohužel mě zklamili lidi, jak holky natočily u jejich patrů, kromě Leigh- Anne ta to má užasné, jde vidět, že použili normalní prostory. Ne, jak to mají zybtek holek, sednout do auta před zelené plátno a točí, jen, aby si všichni myslela, že ej to pravda. Jde hodně vidět, že je to točeno řekla bych až neprofesionalně.
Taky, jak spolu "tančí" na tí vyvyšení je točeno před zeleným plátnem. Tedy všechno s vyjimkou Leigh, která točila asi v nějakém skladišti :D Dobrý nápad, jen špatně natočen, řekla bych xD Ale taky se nemužou zavděčit všem :D Já si ymslím, že Wings klip je bestovně barevný a tohle je zase opak xD To samé s tím studiem (zalené plátno). Wings byl natočen normalním způsobem (většinou) než tohle. Proto si myslím, že Wings je zatím moje favoritní, co se týče LM <3

Berte mě, jak chcete, ale já si myslím své a nikdo to nezmění.

Secret Diary 6

19. října 2012 v 15:19 | W. |  Secret Dairy
Je to jeden z mála kratších dílu, jak se dívám :/ Omlouvám se :D Dneska budeme s Anie* spolu do shopin parku, dke je Dara Rolins xD Znám jen zvonky šťasťa xD a pak u ní smít jo a ještě zítra jedeme na beliebers&directioners meeting v Ostravě xD No, co :D já jsem obojí xD a ještě ani flashmob neumíme :D

komentujte

2.1.2013

Bože proč já to dělám? Já jsem taková mrcha, já to auto nechtěla zapálit. Louis mě za to bude nenávidět. Ale já nechtěla umřít. On by mě zabil! Vážně, on je takový kretén! Nesnáším sebe, nesnáším to, co jsem udělala. Nenávidím svůj život!! Mě to tak mrzí, ale zpátky to už nevrátím.

Ráno jsem měla jít jako vždy do práce, ale já nechtěla, protože vím, že by mi Shayne dal zase něco za úkol. Nešla jsem tam, šla jsem do dalekého parku a doufala, že mě tam nenajde.
"Co tady děláš?" uslyšela jsem velice známý hlas. "Louisi?!" otočila jsem se a uviděla ho. "Odpovíš mi?" naléhal. "Já se tady schovávám" sklopila jsem hlavu a hrála si s prstýnkem na ruce. "A ty?" "Schováváš se v parku? " pousmál se "Já jsem se šel projít, včera v noci mi totiž někdo podpálil auto" přisedl si ke mně. "Aha" smutně jsem řekla a chtělo se mi brečet. "Víc neřekneš" koukl se na mě. "Promiň Louisi" zvedla jsem se a utíkala pryč.
Běžela jsem domů, ale před domem mě čekal Shayne.
"Kde jsi?" vyjel na mě hned, co jsem k němu přišla.
"Šla jsem se projít a chtěla jet do práce" vysvětlila jsem mu svou situaci. Ten zrudnul zlostí.
"Hele, tady jsou klíče od Louisova bytu. Teď pojede nahrávat, tak mu to tam pořádně zruinuj" pohodil po mně klíčky a šel.
"Neudělám to" řekla jsem vážně. Otočil se a přešel zpět ke mně.
"Holčičko, ty to uděláš" stiskl mé zápěstí, až mě zaslepila bolest.
"Dobře, udělám" potvrdila jsem.
"Tak je hodná holčička" pohladil mě po tváři a pak se sám zhnuseně zatvářil. Odešel, co by dup a v ruce mi nechal ty klíče. Musela jsem se vydat na cestu

Louis:
Stál jsem jako opařený, po skoro dvou a půl měsících jsem jí uviděl. Milující dívku. Rozbrečela se a pak utekla, vydal bych se za ní, ale práce volá.
"Hele Harry můžeš pro mě přijet?" řekl jsem mu místo, kde se sejdeme, aby mě mohl odvést do studia, kde zrovna nahráváme.
"Jo jsem tam za chvíli" řekl hned a zavěsil.
Šel jsem pomalu cestou a pořad jsem přemýšlel nad ní. Měla delší vlasy obarvené konečky na tmavší hnědou, než má celou hlavu. Ty její oči stejné, jako když se na mě podívala posledně se slzami v očích. Debilní Shayne! Musím ho dostat, aby nás nechal společně. Nemůžu za to, že se jeho holka kvůli mně zabila. Kdyby nepřecházela ten debilní chodník, tak by se jí nic nestalo. Sakra! Já se flákám a Harry už tam nejspíše je.
"Kde se flákáš" zeptal se mě.
"Neptej se" řekl jsem mu stručně a zavřel jsem přední dveře.
"No dobře" rozjel se na silnici a já ji pozoroval.
"Co jsi tak zamlklý?" zeptal se.
"Potkal jsem jí" odpověděl jsem mu na jeho otázku.
"Ty myslíš Scay?" povídal jsem to klukům a také to s tím Shaynem. Obdivovali mě za to, ale říkali, že mám za ní jet a říct jí vše. Jen já to dusil v sobě.

Secret Diary 5

18. října 2012 v 15:31 | W. |  Secret Dairy

S Ani* jsme vám napsali další díl ;) jste rádi ? :D

KOMENTUJTE

ze školy jsme s Anie* rozhodly, že je to nejlešpí písnička jakou Cimorelli nazpívali...
13.10.2012Proč se to muselo pokazit! Zrovna, když jsem začala být šťastná. Co je to za kluka? Kdo je toten Shayne. Asi se neměli zrovna v lásce. Ale proč už mě Louis nechce vidět, proč nemůžeme být spolu? PROČ????? Já to tak nechci! Nevím, co mám dělat. Nejde na něj zapomenout NEJDE TO! Nejde zapomenout na milovanou osobu. Vymazat ji z paměti, když jste spolu toho tolik prožili! Prostě ne! Je mi to jedno kdo je ten Shayne, on nám přece nemůže zakázat, abychom byli spolu! To nemůže!"Zlato?" přišla za mnou mamka. "Co se stalo" zděsila se, když uviděla spoustu kapesníků všude po pokoji. "Mami všechno bylo tak hezké a jen málo to může pokazit!" protřela jsem si oči. "Tak co se stalo?" snažila to ze mě dostat. "Mami, to musím překousnout sama" nechtěla jsem ji to říct. "No dobře, ale víš, že mě se můžeš svěřit s čímkoliv." "Já vím" snažila jsem se o úsměv. "Pojď, musíš mi pomoct, přijede babička a tady je všude šílený nepořádek" odestřela závěsy. "Jo už jdu" neochotně jsem vstala. "Ty si jak malé dítě" pousmála se, když mě viděla. "Devatenáctileté dítě" zvedla jsem se a šla do koupelny. Vlasy jsem si stáhla do culíku, oblékla se do tepláků a trička a šla pomoct mamce s úklidem.1.1.2013Toplist 2.0

18. října 2012 v 14:31 | W. |  Toplist

Navstevnost za minuly tyden (8.10. 2012 - 14.10. 2012) je:
Pondeli: 54
Utery: 70
Streda: 57
Ctvrtek: 53
Patek: 95
Sobota: 107
Nedele: 116

Celkem: 552

Více než stovka lidí? Vidím, že se to dává do starých kolejí ;)