Říjen 2012

Toplist 1.9

18. října 2012 v 14:30 | W. |  Toplist

Navstevnost za minuly tyden (1.10. 2012 - 7.10. 2012) je:
Pondeli: 75
Utery: 70
Streda: 61
Ctvrtek: 56
Patek: 58
Sobota: 83
Nedele: 93

Celkem: 496

jeee 93 :) díky

Toplist 1.8

18. října 2012 v 14:29 | W. |  Toplist

Navstevnost za minuly tyden (24.9. 2012 - 30.9. 2012) je:
Pondeli: 51
Utery: 57
Streda: 66
Ctvrtek: 59
Patek: 70
Sobota: 82
Nedele: 88

Celkem: 473

88 díky lidičky ;)

Toplist 1.7

18. října 2012 v 14:27 | W. |  Toplist

Navstevnost za minuly tyden (17.9. 2012 - 23.9. 2012) je:
Pondeli: 50
Utery: 66
Streda: 59
Ctvrtek: 56
Patek: 56
Sobota: 78
Nedele: 74

Celkem: 439

Sice meně než před týdnem, ale i tak jste mě více meně potěšili ;)

Toplist 1.6

18. října 2012 v 14:26 | W. |  Toplist

Navstevnost za minuly tyden (10.9. 2012 - 16.9. 2012) je:
Pondeli: 63
Utery: 54
Streda: 70
Ctvrtek: 82
Patek: 86
Sobota: 83
Nedele: 76

Celkem: 514

<3 díky <3

Vaše FF-ky Na Můj Blog

17. října 2012 v 20:10 | W.

OZNÁMENÍČKO

Lidičky moji zlatí, chci blog nějak více rozjet. Tím mám na mysli ff-ky ;) už delší dobou mě napáda, že vám dám možnost posílat vaše ff-ky na tebhle blog. Jako nenutím vás :D Jestli máte zájem budu nadšená ;) Většina blogů to tak dělá, tak, proč nemůžu i já? Co proto musíte udělat? napsat do emailu (uvedeného níže) přihlášku (níže) a pak odeslat.

Přihláška
1. Jméno ffk.y + autor (pokud máte blog tak taky pošlete blog)
2. Máš obrázek k ff-ce nebo ti ho mám udělat?
3. O kom je ff-ka
4. Od kterého měsíce jí píšeš.
5. Napiš pár řádku o čem příběh má zhruba být.

pošlete na email : lovamth@seznam.cz

doufám, že se nápad zamlouvá vám, tak jako mě ;)

Musím se učit zítra fyziku, protože píšeme čtvrtletní test, takže na zítřek přednastavím dvě ff-ky ! S louisem a friendship-and-something-more....

Two Whores 11- the end

17. října 2012 v 19:59 | W. |  Two Whores
a je tu konec :) U většiny ff-ek se mi těžce loučilo, ale s touhle ne :/ bohužel nevím, jak, ale neumím si představit Zayna, jako svého potencialního přítele :/ S ostatníma klukama to mám v pohodě, ale u Zayna mám nějakou bariéru či co :/ Zayn je krásný kluk, co si budeme povídat, ale není nic pro mě. Jsem ráda, že je konec :/ Vím jsem krutá :D Ale žijme v realitě a je to moje druhá ff-ka, kterou jsem psala sama a vím, že tam mám mraky chyb. Nebavila a více to rozvádět nebudu xD

KOMENTACE POSLEDNÍHO DÍLU FF-KY


"Lásko?" šeptnul mi do rtů Zayn.
"Ano" zabručela jsem neochotně.
"Měla bys vstávat" políbil mě na rty.
"Dobře" otevřela jsem oči a pak zase přivřela. Prudké ranní slunce není zrovna nejlepší volba pro mé oči.
"Dole máš snídani" řekl mi labybe ve sněhově bílém ručníku, který pro tuto chvíli vlastnily jeho boky.
"No jo ty modele" dodal s úsměvem. Vylezla jsem z postele, přetáhla přes sebe jeho tričko a šla dolů. Do nosu mě cvrnkla vůně dobrých palačinek.
Všechno jsem snědla a šla se na gauč mazlit s Konym( tak jsme pojmenovali včera našeho pejska).

Secret Diary 4

17. října 2012 v 14:55 | W. |  Secret Dairy

KOMENTUJTE!

12.10.2012

Jo, jo, jo!! Konečně!! Jsem tak šťastná! Dneska se mi splnilo něco, na co jsem čekala strašně dlouho!!!! Raději už asi nic psát nebudu, protože jinak by to tady bylo zasrdíčkované!

"Scar zašla by si mi prosím pro něco do obchodu?" volala na mě mamka z kuchyně. "Jasně, co potřebuješ?" přišla jsem za ní. "No, zítra má přijet babička tak chci upéct nějaký koláč, ale nemám mouku a vajíčka." "Dobře, tak já ti pro to zajdu" převlékl jsem se, vzala tašku a peníze a šla jsem. Když jsem to měla nakoupené, řekla jsem si, že půjdu přes park, jelikož to je kratší. "Koho pak to tu máme?" uviděla jsem toho kluka, který mě téhdy otravoval v parku. Ignorovala jsem ho a šla dál. "Zlatíčko počkej!" volal na mě. "Já nejsem žádné zlatíčko!" Otočila jsem se k němu. "Ale… Jak pak se máš?" chytil mě pěvně za ruku až to bolelo. "Momentálně blbě!" zaskučela jsem bolestí a on mi ruku ještě víc zmáčkl. "Něco pro mě uděláš ano?" "A proč bych měla?" Blbě jsem se ptala. "Tak budeš mrtvá! Teď půjdeš pěkně semnou!" "Ale já nemůžu, musím to zanést mamce!" podívala jsem se na tašku s nákupem. "No tak já půjdu s tebou, kouknu se, kde bydlíš a pak půjdeš semnou ano?" řekl s úsměvem na tváři. "A co když nepůjdu!" "Ale půjdeš!" pustil mi ruku a vší silou do mě žduchl.
"Hej" křikl Louisův hlas za jeho zády, když jsem upadla na zem.
"Ale kdo pak se tu ukázal" otočil se na něj ten kluk.

Secret Diary 3

16. října 2012 v 17:59 | W. |  Secret Dairy

Nic moc tento týden už dva dny nám prší a je tu zima xD nebojte nejsem na sibiři :D

KOMENTUJTE !

libí se vám ténhle styl starship ? Mě vůbec :/ Já glee mám rád a žeru tu tělocvikářku silvestrovou ? :D nevím, ajk se píše xD ale je hustá :D


6.10.2012

Bože jak já jsem ráda, že jsem s ním byla dneska venku!! Nejkrásnější, nejlepší, nejúžasnější! ♥ Nejde to ani popsat. Já jsem fakticky asi zamilovaná, jinak bych tohle v životě nenapsala. Ale zároveň se bojím, mám mu to říct nebo ne? Mohlo by to naše přátelství pokazit, ale zase na druhou stranu nechci pak být nešťastná! Proč je ten život tak nespravedlivý! Já jsem tak blbá, proč jsem se ho nezeptala na tu bloncku, se kterou byl v klubu? No to už je asi jedno.

"Co si to píšeš?" vyděsil mě najednou Louis. "Co tady děláš?" udivila jsem se. "Já se ptal první!" vrhl se ke mně a chtěl mi vzít deník. "Ale nic! To je soukromé!" rychle jsem ho zacvakla a dala pod polštář. "Tak ty to máš na klíček!" vytáhl můj deník. "Bohužel a dej mi to!" rychle jsem mu ho vzala a schovala. "A teď ty!" "Co já?" usmál se. "No ptala jsem se." "Aha, no tvoje mamka mě pozvala na oběd." Pohladil si bříško. "Aha, no tak už pojď ty" dala jsem pokyn a šli jsme jíst.
"Bylo to moc dobré paní Jonsnová" poděkoval. "To jsem ráda, že ti chutnalo" reagovala mamka. Pomohli jsme mamce s nádobím a šli ke mně do pokoje.

Secret Diary 2

15. října 2012 v 19:59 | Anie* |  Secret Dairy

Ahojky, tak po hodně, hodně dlouhé době tady přidává ff Anie* :DD
Tak je tady 2. díl nové ff Secret Diary. Všimla jsem si, že u prvního dílu žádný koment. JAKTO??
ČTĚTE!! KOMENTUJTE!! Ať se s tím nepáráme jen tak!

Tuhle písničku jsem si zamilovala :DD


2.díl

5.10.2012

Vím, že jsem si tě dneska psala, ale jsi jediný, komu se můžu svěřit. Byla jsem s Wendy v klubu, dek byl taky Louis. Jsme v koncích. Chtěla jsem ho dneska pozdravit, ale začala do něj mluvit nějaká blondýnka, tak jsem ho radši nechala být. Omluvila jsem se Wendy, že jdu pryč. Prostě jsem se na něj nebo-li na ně nemohla dívat. Nejraději bych tu blondýnku zaškrtila, ale to bych se v Louisových očích úplně ztratila a to nechci. To by pro mě bylo nejhorší. Když jsem vyšla z klubu, šla jsem do parku, kde byl, jak říkal ten muž či kluk, že byl taky Louisův dobrý kamarád. Vypadal podivně tak jsem radši od něj šla, ale řekl, že si mě najde. Doufám, že to nemyslel vážně, jinak se už začínám bát . Co mám dělat? Žárlím na každou, co se baví s Louisem, je to hrozné. Nechci se tím zabývat a jdu radši spát. Dobrou noc, milý deníčku.


Secret Diary 1

14. října 2012 v 18:39 | W. |  Secret Dairy
aaaaa... máme tady novou ff-ku ;) doufám, že se vám bude libit ;) námět měla Anie* Je to něco ve stylu gossip girl :D Pro ty, co jí pozorují je nový díl šesté řady xD Už se těším na vaše komentáře :D
Miluju Lanu Del Rey

1. díl
5.10.2012
Už je to několik co se s ním znám, ale připadá mi to jako bych ho poznala včera. Je to kámoš, pořád jsem si říkala, ale stejně jsem cítila něco víc. Ale pak se stalo tolik událostí. Šel do soutěže X-factor jako sólo, ale vyšel z ní se skupinou. Skupinou One Direction. Od té doby se tolik věcí změnilo. K dobrému i špatnému. Už jsem se s ním tolik nevídala, ale pořád jsme byli dobří přátelé. Jen to slovo přátele mi vadilo, chtěla jsem být něco víc, ale bála jsem se toho. Myslela jsem si, že by to vztah mezi námi mohlo pokazit. Ten o kom tady pořád mluvím a ten do koho jsem zamilovaná je Louis… Pořád na něj musím myslet a nevím co dělat. Je mi 19 a v podstatě jsem ještě nikdy neměla vážný vztah. Mé jméno je přímo otřesné! Nesnáším to jméno Scarlett! Svůj vzhled nevím, jak mám posoudit. Myslím si, že jsem takový střed ani úplná krasavice, ale zase ne ošklivka. Jedinou věcí, kterou mám na sobě ráda, jsou asi moje oči pomněnkové barvy. Kámoška mi pořád říká, jak mi je závidí, ale zase já jí závidím její krásnou hřívu. Myslím, že tohle jako úvod v deníku stačí.