Leden 2013

Jako Popelka - 12.díl

31. ledna 2013 v 19:46 | Anie* |  Jako Popelka
Čauky, tak vám se skoro po týdnu přidávám další dí FF Jako Popelka. Snad se tu objeví zase ten nějaký komentík a poteší mě. Doufám, že se vám díl bude líbit.

Opposite Direction - 11.díl

31. ledna 2013 v 18:44 | Baby. |  Opposite Direction

Dokud nebude víc jak 7 komentu nebude další díl :)
Jelikož jsem mixers tak prosím ty, co jsou také nebo mají twitter tak prosím https://www.little-mix.com/mixersmap/ dejte Join the map a pak get me started, dejte svůj twitter, napiště např tweet a pokud možno, jestli znáte nějaký blog nebo stránku o LM :) tak do your place on the web....
Jinak holky mají new video :) Perrie se mi tam nějak nezdá, asi má mco make-upu :/ ale Jade

"Vážně?" udivil se. Odtáhla jsem se od něj a přikývla. Usmál se a obdaroval mě polibkem sladší než tekutá zmrzlina.
"Jo," přiznala jsem a vzala jeho lem trička, s kterým si hraju. Liam se jen zhluboka nadechl a já k němu zvedla pohled.
"Tak to je super," vykřikl šťastně a já se jen pousmála, pořád jsem musela myslet na babičku. Zvedla jsem se z jeho klína a uviděla jeho zvědavý pohled.
"Jdu jen na záchod," pohladila jsem ho po tváři. Zavřela jsem za sebou dveře od koupelny a sjela po nich dolů. Proč já? Nikdy jsem neudělala nic špatného. Nikdy nic, ale všechno zle se musí stát mě! Pomalu jsem se zvedla a šla se podívat k zrcadlu.
"Ježíš!" vyjekla jsem tiše. Linky, kterými se maluji, si kreslily cestu až k bradě a řasenku jsem měla obtisklou na očích. Chudák Liam. To se divím, že neutekl, jak mě viděl, takhle. Vzala jsem mokré kapesníky, které měl v každé koupelně a pomalu si je smyla. Skočila si na malou a šla zpět.
"Nebojte, je u mě……. Ano, postarám se o ní……. Klidně jeďte k příteli, opravdu se o ní postarám" slyšela jsem, jak s někým mluvila. Vešla jsem do místnosti a viděla, že u ucha má můj telefon.
"Dobře, neshledanou……nemáte zač" usmál se, když mě uviděl. Sedla jsem si na gauč a čekala, než dotelefonuje. Podle toho, jak se choval a díval se na mě, jsem poznala, že to byla moje mamka. Během několika minut ukončil rozhovor a sedl si vedle mě. Otočil hlavu na mě.
"Tvoje mamka, chtěla vědět, jestli jsi v pořádku a kde jsi. Tak jsem jí řekl, že jsi u mě a že tu dnes budeš, postarám se o tebe" pohladil mě po tváři. Moje obě ruce mu obejmuly jeho pás a má hlava se položila na jeho hruď. Liam mě jemně hladil na zádech a mě to uspávalo.
"Broučku, počkej. Přinesu ti deku a sobě jídlo" pošeptal mi do ucha, když poznal, že pomalu pravidelně oddechují. Přikývla jsem a nechala hlavu a ruce tam, kde jsem je měla. Liam se jen uchechtl.
"Musíš mě pustit" pousmál se. Neochotně jsem se od něj odtáhla. Liam se zvedl, přešel místnost, otevřel skříň, vzal deku a mě jí podal. Obešel gauč a šel do kuchyně. Otočila jsem hlavu a dívala se na jeho zadek, který mě krásný tvar.

Swan wings part 2

31. ledna 2013 v 14:24 | Baby. |  Jednodílovky
Z vybrnkávání jí vyrušil zvonek a následující řev mámy, že tu pro ni přišla návštěva. Věděla, kdo to je. Rychle na sebe natáhla džíny a mikinu. Seběhla schody, v chodbě nazula tenisky a s křikem, že jde ven, otevřela vchodové dveře a následně za nimi zavřela. Stál tam Harry. Se smíchem na něj skočila, div ho
neporazila.
,,Ahoj Harry." Zasmála se a stále na něm visela.
,,No nazdar," odpověděl přidušeně, ,,taková slonice na mě skočí." Smál se.
,,Helé, já ti dám slonice, kudrnáči." sSezla z něj a rukou mu rozcuchala vlasy. Překlonil hlavu a pár pohyby vrátil účes do správného tvaru. Narovnal se a kouknul se na ní. Byla hrozně malinká, musel se na ní dívat z výšky.
,,Tak kam půjdeme dnes?" zeptala se a vyšla z verandy na ulici.
,,Mmmm, to je tajemství." Mrkl na ni a zahnul uličkou, která vedla do lesa. Emily se na něj nechápavě podívala, ale ten jí uklidnil pohled a vzal ji kolem ramen.
,,Ještě kousek." Ujišťoval ji, když už začala být netrpělivá. ,,Bude se ti to líbit, neboj."
Emily jen kývla a nechala se dál vést. Došli tam za chvíli. Musela mu dát zapravdu. Lesem se rozpínalo menší jezírko. Ale bylo nádherné. Čisté, přímo křišťálové. Úplně jí to vyvedlo z míry.
,,Harry, tohle je úžasný." Vydechla. ,,Nic takového jsem nečekala."
,,Já ti to říkal." Zasmál se a táhl jí na menší lavičku přímo před jezerem, kde se posadili.
,,Harry?" promluvila na něj, když si všimla, že znejistěl.
,,Co,co?"
,,Jsi v pohodě?" zeptala se a chytla ho za ruku.
,,Jo, jasně že jo." Nervozně se usmál a odvrátil pohled z jejích modrých očí.
,,Děje se něco? Třepeš se."
,,Nic. Jenom jsem se zamiloval." Vydechl pravdu ven.
,,Ale Harry, to je skvělý! Kdo je ta šťastná?" Zajímala se.
Nedokázal odpovědět. Znovu jí pohlédl do očí. Takové nikdy neviděl. Měly zvláštní tvar, který ho fascinoval. Přiblížil k ní obličej a lehce se otřel svými rty o její.
,,Ty." A překonal vzdálenost co je dělila a políbil jí. Uvnitř Harryho to všechno najednou explodovalo. Roj motýlu, mráz po zádech, točení hlavy.
,,Taky tě miluji" zašeptala. Harrymu se zatajil dech. Nečekal by, že mu odpoví stejně. Jen se usmál a znovu se vrhl na její rty.
***
Došla až k jeízrku a sedla si na lavičku. Zadívala se do jezírka. Světlo z úplňku ho ozařovalo. Ale v jejích očí byl stále duchanepřítomen výraz.
***
Květen 2012
Od té doby byli spolu nepřetržitě. Vzájemně se milovali. Jejích láska byla neskutečně silná. Už předtím měl Harry pár holek, ale všechno, co prožíval s Emily, jako by prožíval poprvé. Polibky, milování, doteky. Nikdo nikdy v něm nevzbudil takový pocity, o kterých ani nevěděl, že existují. Pocity tak silné, až se mu z toho točila hlava.
Harry rád brával Emily na místa pro ní neznámá. Prvně ji bral k jezeru, pak ke starý stodole, studni, louky až se divila, kde ty místa bere. Tentokrát jí chtěl na první výročí vzít na výjímečné místo. Doma se oblékla trochu slušněji, než byla zvyklá. Obvykle to byla obyčejná mikina, džíny a tenisky. Ale teď na výročí se chtěla vyšňořit. Jelikož byla venku ještě trochu zima, vzala si hnědý šátek, černý sako, pod to bílé tričko, dále teplejší černé legíny a uzavřené hnědé boty na podpatku. Neměla ty boty v oblibě, ale Harry si moc na tento den přál, aby si je vzala. Vlasy si stáhla do drdolu a na krk pověsila půlku srdíčka, co jí věnoval. Druhou půlku nosil on. Nemalovala se moc, jenom lehce řasy. Podle Harryho to nepotřebovala.
Domem se rozezněl zvonek a zanedlouho už stála v Harryho objetí a líbali se. Vyšli ven. Ale než vstoupili na ulici, Harry ji zastavil.
,,Speciální místo si vyžaduje pár nutností a to, že ti budu muset zavázat oči." Usmál se a vytáhl šátek z kapsy.
,,Sice tohle nemám ráda, ale jelikož tebe miluji, tak to podstoupím," řekla a v tu ránu jí Harry zavazoval oči.
,,Nic nevidíš?" Ujišťoval se. Zavrtěla hlavou. ,,Dobře."
Netušila, kam jdou. Harry jí pečlivě navigoval, aby se na podpatcích nepřizabila. Ale najednou se to semlelo moc rychle. Uslyšela skřípení pneumatik a následně jí Harry odstrčil pryč ze silnice. Prudký náraz a ulicí se prohnal křik. Rychle si sundala šátek a otočila se. Ale to, co uviděla jí šokovalo. Následně se ozval její řev a rychle přiběhla k Harrymu, který ležel na kraji silnice a nehýbal se.
,,Harry, Harry," mluvila na něj. Jeho hlavu si položila do klína a jemně ho popleskávala. Nic. Začínala panikařit.
,,Zavolejte záchranku," zařvala po řidičovi auta, který byl zjevně v šoku, ale poslechl ji.
"No tak, Harry." V zoufalém pláči se ho snažila probudit. Najednou otevřel oči a chytl jí za ruku.
,,Emily." Vydechl bolestivě.
,,Ne, nemluv, nevysiluj se, záchranka je na cestě."
,,Né Emily, tohle je konec, cítím to," zašeptal.
,,Žádný konec, Harry, nesmíš mě tu nechat." Hystericky plakala.
,,Emily, poslouchej mě." Přiměl ji, aby se mu podívala do očí. ,,Navždy tě budu milovat. Vždycky budu u tebe. Vzkaž rodině, že jí miluju."
,,Ne, Harry, ty budeš žít, ty nesmíš umřít". Harry se rozkašlal na novo.
,,Nikdy na mě nezapomeň." Pomalu se mu zavírali oči.
,, Harry, ne! Dívej se na mě, Harry, HARRY!!!!" zakřičela a hlavu položila na jeho hruď. Naposledy se nadechl a navždy zavřel oči. Hystericky se rozplakala. V návalu hysterie si ani nevšimla, že zdravotníci dojeli a odtáhli ji od těla. Když si to uvědomila, chtěla zpátky za ním, ale zdravotnice jí nepustila. Před očima se jí míhalo všechno, co s ním prožila.
,,Je mi to líto." Přišel jeden ze zdravotníků a dekou jí zakryl ramena. ,,Moc líto. Na místě zemřel."
,,Ne,ne,ne,ne,ne." Emily se prudce zvedla a utíkala od toho místa pryč. Ztratila sebekontrolu nad sebou. Utíkala do lesa. Podpatky se jí zlomily. Boty sundala a běžela bosá. Bylo jí to jedno. Svalila se na lavičku a neústavičně brečela.
***
Zvedl se vítr. Pročechrával jí vlasy. Zadívala se nad nebe. Všimla si bílé siluety, co nad ní kroužila. Byla to labuť, co jí kroužila vysoko nad hlavou. Její pohyby jí naprosto zhypnotizovali. Skoro jako by říkaly, ať se vydá za ní. Zvedla se z lavičky a podívala se na jezero.
,,Už brzy budu s tebou," zašeptala a dala se do běhu za labutí. Nespouštěla z ní zrak. Věřila jí. Labuť jí ukazovala cestu. Běžela městem, kde narazila do několika potulujících se lidí, co se za ní okřiklo. Ale nevšímala si toho.
Doběhla až ke kamennému mostu. Labuť přistála přímo ve vodě. Naznačila jí, že na ní čeká. Emily bez zavahání přelezla zábradlí. Věděla, že tohle je pro ni jediná cesta. Cesta, kterou musí jít, aby byla šťastná. Naposledy se zadívala na město, kde prožila své nejkrásnější chvíle ale i ty nejhorší. Město, co považovala za domov. Ale teď musela k Harrymu. Tam patří. Pustila se zábradlí. Padala a jí to připadalo nekonečně dlouhé, ale věděla, že už za chvíli bude s ním. S tím, kterému oddala duši i srdce, co nejvíce miluje. Cítila, že labuť jí propůjčila svá křídla.

Swan wings part 1

31. ledna 2013 v 14:22 | Baby. |  Jednodílovky
Pozn. autorky- V tomto příběhu neexistuje 1D, je to obyčejný příběh o jednomu z nich. Původně tohle byla moje slohová práce na konci min. šk. roku, ale místo toho chlapce tam byli její rodiče a bylo to trochu jiný. Dlouho jsem měla v hlavě, že jí přepíšu a moje nespavost mě k tomu dohnala :)
Nakonec bych vám chtěla informovat, že tahle povídka vznikla tak, že jsem měla týden na to vymyslet příběh na sl. pr. Absolutně jsem nevěděla o čem psát. Ale pak se mi pod ruky dostala tuhle →-http://www.youtube.com/watch?v=w_LOOKssMpA píseň a hned jsem měla naškrábaný děj. Opravdu doporučuji si tu písničku k tomu pustit. Dostane to správnou atmosféru. No, dost mých keců, užijte si to a doufám, že se aspoň někomu bude líbit a zanechá nějaký malý komentík !
Kee ;)
Městečko Holmes Chapel. Pro některé město plné lásky, domova, tepla rodinného krbu, pochopení nebo obyčejné radosti ze života. Ale pro některé žhnoucí peklo přeplněné bolesti propalujíc do morku kostí. Pro ty, co ztratili smysl života. Co ztratili všechno....
Leden 2013
Emily tiše procházela zasněženými ulicemi Holmes Chapelu. V obličeji měla prázdný výraz. Smutnýma očima se dívala lidem do rozsvícených oken. Někde rodiny poklidně večeřely, jinde rodiče pomáhali dětem s úkoly a někteří osamělci seděli u televize a v klidu si popíjeli pivo či víno. Sklopila pohled, oči se jí zalily slzami. Před očima se jí rodily vzpomínky.
***
Červenec 2010
,,Neboj mamí, příjdu brzo." Uklidňovala patnáctiletá Emily mamku při zavazování bruslí a utahování chráničů.
,,Nic se mi nestane."
,,Dobře, ale nikde se nezdržuj." Kázala jí maminka stojící mezi dveřmi od chodby.
,,Jo." Zahuhlala a postavila se. Rychle mamince vtiskla pusu na tvář a pelášila ven. Dojela do parku. Beze spěchu se projížděla a vychutnávala si jízdu a pohled na letní krajinu. Nasávala vůni parku. Milovala léto. Ze snění ji vytrhl křik.
,,Pozor," zakřičel někdo jejím směrem a než stihla cokoliv zaregistrovat, ležela na zemi.
,,Co to..," nedořekla, protože z kotníku jí pulzovala bolest. Z menšího kopce se na bruslích přiřítil kudrnatý kluk, který neumí brzdit a srazil Emily.

Opposite Direction - 10.díl

29. ledna 2013 v 21:04 | Baby. |  Opposite Direction

Jak řikám dokud nebude 7 kometů, další díl nebude!
Vidíte, že jste je zvládly xD a já se jdu konečně učit literaturu :) a dát si sprchu...

"Děkuju," usmála se. Poprvé co se na mě usmála a řekla to mile. "Nemáš zač, myslím, že už to zvládnu uklidit sám," usměv jsem jí oplatil a seskočil ze stolu. "Ale…"
"Ale nic, běž domů a odpočiň si," přerušil jsem jí. "Teď počítej s tím, že nejdříve přijdu tak v pátek," zvedla se. Až v pátek? Vždyť je neděle! To jí jako do pátku neuvidím? "Až v pátek?" smutně jsem řekl. "Máš smůlu, teď jsem tady byla dva dny po sobě a já mám taky jiné zájmy, než abych jen uklízela," zašklebila se na mě. "Ale vždyť… Nezajdeme někam, třeba na oběd nebo tak," dával jsem si naděje. "Hele, tohle by neklapalo. Prvně mě málem zná… no prostě chápeš, teď si tu mále rozbiju hlavu. Není to dobrý," zakývala hlavou a zmizela v komůrce. IDIOT! IDIOT! No tak chlape, udělej něco, nenech ji odejít. Snad nejsi tak tupý, jak ona pořád opakuje.
"Madison…" nenechala mě doříct. "Liame vážně ne, nechej mě teď v klidu. Stačí mi, že jsme se přestěhovali, že mám nemocnou babičku a prostě se stalo moc událostí najednou. Nechej mě teď na pokoji," dořekla a odešla. Já se nezmohl na jediné slovo. Seš ty idiot Liame. Stojíš tu jak přikovaný a nejsi schopný ji utěšit.

My Honeys! + kontrola

29. ledna 2013 v 15:12 | Baby.
Tak, protože mám svoje favourite, tak bych ráda i svoje honeys( affiliates) rozšiřila :D teda pokud budete chtít :) napiště dole jméno a web a já si tě přidám :) + ty taky :) +to platí také pro staré lidičky !

1. jméno
2. web


Pošli FF-ku

29. ledna 2013 v 15:08 | Baby.
Vím, že už to tady bylo, BUT :D nechce se mi to hledat a jak jsem psala nudím se xD Sice budu psát ff-ku Opposite direction, BUT xD to mám za chvíli a navíc Andul bude pokračovat, až večer, takže se naučím a podle komentu uvidím, jestli ff-ku chcete.......

Pošli na lovamth@seznam.cz :

Jméno ff-ky
Chceš udělat obrázek nebo máš svůj
Jak plus minus budeš přibližne posílat ff-ku
O kom ff-ka je


nebojte, že byhc si vybírala nebo tak xD prostě dám co je a basta xD

Animačky # 5

29. ledna 2013 v 15:04 | Baby. |  Animačky/Obrázky
Nudím se a za chvíli se půjdu učit a tady máte TOMA <3

Trošičku vedro u těch vln xD
http://25.media.tumblr.com/580944c94774921ad608b078f5263da1/tumblr_mfor4xoNsE1qc1sb1o1_250.gif

Neusmívej se ! :D

Killer TOM
http://25.media.tumblr.com/458e5797ba1472ba5d420092a72b5ca2/tumblr_mgdvvq44bL1rqbp49o2_250.gif

+
Smutný Hazza, jelikož ho označili za děvkaře :/ v japonsku

Animačky # 4

29. ledna 2013 v 15:02 | Baby. |  Animačky/Obrázky
Jemně pročistím menu :D když nechcete ff-ku :)

Horan give me hug too, Honey x.o.x Gossip Girl :D

Akorát tak do postele si ho vzít :)

Špulíme držtičku :)

Opposite Direction - 9.díl

28. ledna 2013 v 18:52 | Baby. |  Opposite Direction

DOKUD NEBUDETE DOBŘE KOMENTOVAT! MIN 7 KOMENTU NEBUDE DALŠÍ DÍL !:)
och :/ sorry, ale dřív jsem to nestihla :/ Andul taky né, jelikož jsme se vrátili z přípravky na příjmačky :/ Good luck for us :'( a zjístila jsem, že jsme totálně blbá xD To byla matika. Češtině porozumíš, ale toto řeba vůbec jsme nedělali podmínky :/ Andul říkala, že něco podobného jo nebo dokonce tohle zrovna jo, ale já si to nepamatuju :/ a všechny příklady, co tam byly, tak jsou zrovna na tohle to jenom jeden tam byl na uměru či co :D tak to bylo good :) just good news for me is ? Na školu (http://www.sos-dcr.cz/ ) berou 200 bodu :D no a berou body z 2 poletí a ty příjmačky a když dosáhnu více jak 105 ( plus odvolaní kdyby náhodou xD) tak se tam dostanu :-D pak už jen maturovat and Wendy will fly to London for work or university ! :-) No dost keců :D Čeština snad půjde to bde možná ve středu nebo až přiští týden :D
Jak Loui zpívá jsme pařížský, když se líbame tak to chci vidět, co by dělal, kdyby byl v Česku xD


Liam:
"Ano" sklopil jsem pohled.
"Aha" zasmála se a pak ztišila " dobře beru, ale stejně si s tebou nic nezačnu" usmála se.
"Tak fajn" sedl jsem si na postel. "Budeme kámoši" našpulil jsem pusu. Ona se jen udiveně podívala a pak přikývla.
"Fajn! Kámoši" natáhla ruku, já jí stisknul a nahnul se, že jí dám pusu na líčko. Její zorničky se rozšířili a já nevěděl co dělat. Tak moc jsem jí chtěl. Nechápu, jak jsem mohl být takový hlupák a ponižovat jí. Kašlal jsem na instinkt a prostě jí dal pusu na tvář.
"Promiň" stačil jsem se gentlemanský omluvit a zmizel jsem z jejího pokoje, následně domů. Šel jsem k sobě domů a udělal největší bordel, jak jen mohl. Chtěl jsem, aby zase přišla. Nevím proč, ale pořád jsem jí chtěl mít u sebe. Objímat jí, hladit a líbat. Jsem jen trotl, jak říká. Vešel jsem do kuchyně a otevřel mouku. Palačinky na oběd by bodly. Udělal jsem si těsto a zbytek mouky jsem trošku rozházel, udělal malé potůčky vody a nasypal jí tam taky. Vzal pánev a nalil olej, nechtěně jsem trošku rozlil na zem, ale to je jedno. Udělal jsem si oběd a šel si sednout k televizi. Rychle jsem to dojedl a zavolal příležitostní kamarádce.