Březen 2013

#17 - Smrt

31. března 2013 v 21:49 | Anie* |  Hate Love


Tak a máme tu další díl :)) Nevím, co bych tu měla psát, ale asi tohle!

VESELÉ VELIKONOCE :D

Re: 1.4. 9:56 Já mám na tebe nějaké štěstí ne? :D


Life in the dark - 9.díl

30. března 2013 v 14:50 | Anie* |  Life in the dark
Tak snad se vám, alespoň malinko tahle ff-ka líbí :)


Opposite Direction - KONEC

30. března 2013 v 10:02 | Anie* |  Opposite Direction

Jednou to skončit musí :) A u OD to nastalo u 30. dílů. Doufáme, že se vám tahle ff-ka líbila.

ZABIJETE NÁS, AŽ SI TO PŘEČTETE :D


Nečekaná návštěva...

29. března 2013 v 23:30 | Anie* |  My Diary
Čauky, tohle se vážně jen tak nestává. Projíždím blog a čtu si nové komentáře a co nezahlédnu :D kouknu na toplist a tam něco krásného uvidím :D Ne jen, že my tu o něm píšem, tak on si i jen tak skočí na návštěvu :D
Harrolde ty seš prostě dokonalej :DD


#16 - Kamarádka

29. března 2013 v 19:38 | Anie* |  Hate Love

Jsem to, ale hodná a sepsala jsem celý díl sama :DD No tak prostě máte ho tady. Je sice kratší a takový o ničem, ale snad se vám bude líbit :))

Opposite Direction - 29.díl

29. března 2013 v 12:02 | W. |  Opposite Direction
Dneska mám depku, nejenže jsem zklamaná ze Spring Breakers, ale taky z toho, že zítra můj drahý J.B. má koncert ve Vidňi :( Doufám, že bude stejně vysoký počet komentu jako u minulého dílu :/


Ráno jsem se vzbudila, tak akorát abych to stihla do školy. Políbila jsem Liama do vlasů a tím ho vzbudila.
"Já nechci vstávat!" protestoval. "Slíbil jsi mi něco a ještě musíme zajet k nám domů pro věci," zasmála jsem se a roztáhla závěsy. "No dobře," ospale řekl a vstal. Došel ke mně a svalil se zpátky i semnou na postel. "Já musím do školy!" snažila jsem se vyškubnout. "No a?!" zasmál se a políbil mě. "Žádné no a, a pusť mě!" okřikla jsem ho a vstala. Odešla jsem do koupelny. Umyla jsem si zuby a vlasy vyčesala do vysokého culíku. Ještě trochu namalovat a bylo by to. Vstoupila jsem zpět do ložnice a ze skříně vytáhla rifle a triko, co jsem měla u Liama.

Opposite Direction - 28.díl

28. března 2013 v 21:10 | W. |  Opposite Direction
Jak vidíte nebyly jsme tady celý den z toho důvodu, že Anie* měla balet a já ráno uklízela, pak jsme šly společně do kina s kamarády na Spring Breakers :D Podle mě je to p*čov*na :) a bylo to prakticky o ničem jen o nahých holkách nahoře, penězích a nadávkach :) ale klidně na to jděte :) Jedinné, co jsem pochotila s filmu bylo madafucker :D nebo pussy :)
Nevím, jakou písničku :D Prosím 10 komentu


Madison:
Usnula jsem a vzbudila, až bylo půl šesté. Chvíli jsem tak přemýšlela a rozhodovala jsem, jestli mám na tu večeři jít nebo ne. Nakonec jsem zvolila ano, stejně musím Liamovi říct o tom těhotenství, neplánovaném.
Učesala jsem se a řasy přetáhla řasenkou. Přešla jsem k prostorné skříni a vytáhla krémové šaty až skoro broskvového odstínu, vzala si boty na podpatku a psaníčko. Nandala si do uší příčkové náušnice s černým dlouhým náhrdelníkem se srdíčkem. (Oblečení) Podívala jsem se na sebe v zrcadle a pohled mi hned spadl na bříško. Musela jsem si ho pohladit a usmát se. Za několik měsíců tady bude pobíhat malý Stoner.
Sešla jsem schody a mamka, hned byla ve dveřích.
"Kam jdeš?" zeptala se mě podezíravě. Sklopila jsem pohled a hluboce se nadechla.
"Za Liamem něco mi chce. Na večeři" znovu jsem se podívala do jejich očí a uviděla jiskřičky štěstí. Tomu jsem se udivila.

Opposite Direction - 27.díl

27. března 2013 v 20:35 | W. |  Opposite Direction
:) Dneska se přidavají všechny ff-ky :)
Mě už z ní jebe :)


NE! NE! To nemůže být možné.
"To je hloupost, jste si jistý?" zeptala jsem se znovu doktora. "Ano jsem si jistý na 100%, že jste těhotná," řekl už po druhé. Ale vždyť jsme si dávali pozor, jak se to jen mohlo stát. Hnali se mi do očí slzy. Já to nechci!

Life in the dark - 8.díl

27. března 2013 v 20:30 | W. |  Life in the dark

Takže další díl :) Byly jsme ve škole pilné :D
Ty její vlasy


"Marie! Panebože! Co jsi to udělala?! A já jsem si myslela, že si mám dávat pozor," objevila se za dveřmi Eleanor. Co ta tu teď dělá? Tu teď tak potřebuju vidět!
"Mám to pod kontrolou. Já prostě, chápej, včera mě Mark málem zabil a já tu krev potřebovala!" vykřikla jsem na ní. Zatím, co Harry nasával mou krev.
"Promiň Harry," odtáhla jsem svou ruku a políbila ho. El se na mě jen udiveně podívala. "El já vím, že jsem ti udělala ze života peklo a asi bych se ti měla nějak věnovat, ale prosím mohla by si teď odvést Harryho někam! Já teď musím být sama!" prosebně jsem se na ní podívala.

#15 - Slzy

27. března 2013 v 20:22 | W. |  Hate Love

Máte tady další díl :) Sedum komentu ? :/ Dejte devět nebo deset :D a budu TOTÁLNĚ HAPPY!
Dlouho jsem je neposlouchala :)


"No tak Sam, musíš se najíst!" klepala snad už po sté na dveře mého pokoje mamka. "Ne! Nic nechci, nechte mě na pokoji!" zakřičela jsem znovu tu stejnou větu. Zkusila zacloumat klikou, jestli jsem náhodou neodemkla a hned po té odešla. Nechci s nikým mluvit na tož někoho vidět. Kdybych tady umřela hladem, tak by všem bylo líp. Nikdo se o mě nikdy nezajímal, tak proč by se o mě někdo zajímal teď. Jsem všem ukradená. A nejvíce Louisovi a to mě štve nejvíce. Jsem tu zavřená už tři dny. Ještě, že mám vlastní koupelnu. Ale úplně nejlepší je to, že když odestřu závěsy, tak se musím dívat přímo do jeho pokoje. To je to "vážně nejlepší".