Osudný let - 8.díl

30. května 2013 v 14:00 | Anie* |  Osudný let
PŘEDNASTAVENO (JSME NA VÝLETU)


Snad se vám tento díl bude líbít více, jelikož jsem u předchozího nenašla žádný komentář:/
Ostré sluneční paprsky, pronikající mezi listami našeho "stavení", mě donutily otevřít oči do nového dne. Otevřela jsem je tedy a podívala se na stále spícího Nialla. Na to, že bylo zřejmě brzo ráno, slunce už docela pálilo a bylo velké teplo. Nechci si zatím představovat, jaké šílené vedro bude odpoledne. Včera jsme skoro celý den strávili v lese, tak jsme to horko nějak nepocítily, protože vysoké stromy a křoví paprsky slunce do lesa nepustili. Natáhla jsem se pro svou tašku a vytáhla z ní láhev s vodou. Dopila jsem poslední kapky a uvědomila si, že bychom měli najít zdroj pitné vody a opět nějaké jídlo. Oheň ze včerejší noci už dávno vyhasl a pomyšlení na nové rozdělávání jsem rychle zahnala. Strčila jsem prázdnou láhev do tašky a snažila se postavit. Noha mě stále bolela, ale chůze se dala přežít. Trochu jsem se protáhla, ale pak jsem si zpátky sedla vedle Nialla. Upřeně jsem se na něj podívala a musela jsem se pousmát. Byl vážně roztomilý, když spal. Rozcuchané blonďaté vlásky měl snad do všech světových stran a na ústech letmý úsměv. Asi má hezký sen, na rozdíl od těch mých, kde převládá strach a panika z toho, že nás nikdo nenajde.
"Není slušné někoho pozorovat," otevřela se najednou jeho ústa, aniž by otevřel oči. Já jsem jen leknutím poskočila.
"Myslela jsem, že spíš a jak… Jak si poznal, že tě pozoruju, celou dobu jsi měl zavřené oči," nechápavě jsem se na něj podívala a směle se usmála.
"Jak vidíš, tak už nespím a já poznám všechno. Víš, co přiznám se, taky jsem tě večer pozoroval," zasmál se.
"Nialle Horane to od tebe není pěkné," řekla jsem vážně, ale při tom měla málo do výbuchu smíchu. "Ty máš co říkat," posadil se, "a neměla si to říkat," spiklenecky se na mě podíval a hned na to mě začal lechtat.
"Ne, ne…" začala jsem křičet. "Prosím Nialle…" smála jsem se jak pominutá a škubala sebou, ale on ne a ne přestat. "No tak, nech toho." Asi ho to bavilo a nepřestával. "Prosííííím," zakřičela jsem z plných plic, co jsem ještě měla sílu a on přestal. Byla jsem těsně u něj a dívali si zpříma do očí. Nevím, co mě to popadlo, ale překonala jsem tu mezeru a spojila naše rty. Po chvilce jsem si uvědomila, co jsem vlastně udělala a hned se od něj odtáhla.
"Ježiš Nialle promiň, já nevím, co to do mě vjelo," omluvně jsem se na něj podívala. Nechápu, co jsem to udělala, ale prostě jsem ho políbila. Táhlo mě to, nikdy jsem nikoho nepolíbila, ale tohle bylo tak krásné. Niall je celý krásný.
"To nevadí. Jen o tom nebudeme mluvit," sklesle řekl a vyšel k moři. Vyšla jsem hned za ním.
"Nilla, ty máš…Máš holku?" opatrně jsem se zeptala.
"Právě na mě čeká na Floridě. Letěl jsem za ní." Zůstala jsem stát jako opařená. A já si při tom polibku myslela, že může něco vzniknout a teď se dozvím, že on si má holku. No tak nevadí. Došla jsem zpátky k tašce a vytáhla z ní láhev. Vzala jsem i tu Niallovu a vyšla k lesu. Niall si užíval moře a já šla hledat vodu. Měla jsem už docela žízeň a vážně se nechystám tady umřít žízní. Vydala jsem se trochu jiným směrem než včera a doufala, že narazím na sladkou vodu. Po cestě jsem narazila na pár popadaných banánů, dva jsem si vzala do ruky a jeden rozloupala a snědla. Musím uznat, že příroda to tady krásně stvořila, ale představa, že jsou tady někde zalezlí brouci, pavouci a všelijaká různá havěť, mě děsila. Po asi deseti minutách se na mě usmálo štěstí. Slyšela jsem téct vodu. Usmála jsem se od ucha k uchu.
"Páni," vydralo se z mých úst, když jsem spatřila malý potůček a opodál krásný vodopád a jezírko, nebo jak to nazvat. Byla to opravdu nádhera. Měla jsem z toho šílenou radost, že jsem konečně našla vodu. Hned jsem k potůčku rychle došla a úplně se mi zatajil dech, když jsem uviděla krásně průzračně čistou vodu. Okamžitě jsem do lahví začala vodu napouštět.
Niall:
Zeptala se mě na to, jestli mám dívku. Řekl jsem, že ano, přeci ji nebudu lhát. Právě jsem za ní letěl a přistihlo nás tohle. Jen jsem jí krátce odpověděl na její otázku a svlékl si triko a kalhoty. Vešel jsem do studené vody v moři a ponořil se. Už dlouho jsem u moře nebyl, právě tu dlouhou chvíli měla přerušit Florida, ale teď jsem tady, tak si to alespoň užiju. Plaval jsem a potápěl se. Když už se mi na rukou začaly dělat vrásky z promočení, rozhodl jsem se z moře vylézt.
"Destiny, měla by sis jít taky zaplavat moře je úžasné," křikl jsem od moře směrem k našemu příbytku. Odpovědi jsem se nedočkal. "Destiny!" zakřičel jsem a rychle přiběhl k našim věcem. Nebyla tam. "Destiny tohle není sranda!" křiknul jsem znovu. Jestli šla do lesa, tak doufám, že se jí nic nestalo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mi mi | 30. května 2013 v 14:47 | Reagovat

moc se mi to líbí!! je to fakt super a těším se na další díl!:)) už by tam zas mohli být ostatní kluci jako loui, harry nebo ostatní!:)) ale je to fakt úžasné!:))

2 Hanny* Hanny* | Web | 2. června 2013 v 12:38 | Reagovat

Ahoj rozjíždíme stránku o 1D a píšeme FF. Máme nábor Affiliates , tak pokud by jsi chtěla zapiš se, budeme rády.
krásny blog a promin za reklamu.

3 Ddddd Ddddd | 7. června 2013 v 18:32 | Reagovat

DĎalšiu ! Je to krásne, úžasný :D sexi :D prosím ďalšiu ! :) :-D  ;-)  8-)  [:tired:]  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama