Červenec 2013

#2- Vysvětlení

31. července 2013 v 19:46 | W. |  Heartbreaker
Tady máte velmi opožděný díl. Myslela jsme, že to stihnu, jako každé pondělí, ale bohužel a hned ve čtvrtek jsme jeli na dovču. Soorrruuujjjuuu se! Teď jdu rychle psát další díl! Mám ho na papíře, jen zakončení dílu mi chybí. Další díl uvidíte za 14 dní, přednastavím ho! Budu na táboře a další až v novém školním roce :D Nebojte budou díly přibývat rychleji, když mě k tomu popoženete! Vše záleží, jen na vás, jelikož jsem viděla komenty, hned jsem šla na psaní tohoto dílu!
Tohle jsme s Anie* slyšeli ve westernovém městečku, šiklův mlýn. Užasně tam bylo <3


Má ruka ratala po papíře a zanechávala za sebou slova, která jsem měla v mysli, v srdci.
"Napadlo tě někdy, co dělá? Jak se všechno obrátilo v lež? Někdy si říkám, že je lepší, nikdy se neptat, proč" pokračovala jsem horlivě a do toho si pobroukávala melodii, která by se k tomu hodila. Dveře se rázně otevřely a stál tam on.
"Tady jsi" špitl potěšeně, jak pro koho.
"Co chceš?" prskla jsem naštvaně a škrtla další sloku, která mě napadla.
"Chci se zeptat, proč jsi mi dala najednou kopačky!" třískl s nimi, když je zavřel. Někdo trpí rychlou změnou nálad.
"Ty se ještě ptáš?" zvedla jsem udiveně pohled od papíru a nasměrovala ho k němu.
"Ano, ptám. Nechápu, proč ses semnou rozešla, když jsme byli šťastní, tedy aspoň já, ale nevím, jak ty. Sakra, já tě miluju!" praštil do zdi pěstí. Au!

New Genus 7 díl- Nový kamarád

12. července 2013 v 16:17 | W. |  New Genus
Máte tady další díl pro Zaynovi fanoušky :* Přeji příjemné počtení a heartbreaker bude v neděli!


Naskočil jsem do posledního vagónu vlaku. Sedl si k oknu a díval se, jak vlak opouští Bristol a jede do Newcastlu. Zajímalo by mě, proč jede zrovna tam, ale to bylo momentálně jedno. Musel jsem ji chránit, tak mi to řek otec.
Flashback:
Přišel jsem zrovna ze školy, celý utrápený. Všude známe tváře, které vidím celých devět let. Nikdo nový.
"Synu," řekl zřetelně otec. Přišel jsem do obývacího pokoje, kde byli ostatní členové mé rodiny.
"Posaď se," ukázal na jediné volné místo v pokoji. Šoupavým krokem jsem přešel k místu a posadil se.
"Budeme se stěhovat," řekl jako lehkovážnou věc. Vykulil jsem oči a mnou projel rázný osten naštvanosti.
"Proč?" zeptal jsem se rozhořčeně. Vytáhl fotku z prsní kapsy a na ní byla dívka sněhobílé pleti s blond vlasy.
"Ona je důvod," dotkl se prstem obrázku a já ucítil bolest, která mě pomalu omámila.
Konec Flashbacku

#1-smutná zkouška

8. července 2013 v 18:02 | W. |  Heartbreaker

Omlouvám se, ale včera jsem to tady měla dát, ale měla jsem program, který nebyl v plánu. Dělala jsem malby na děti.
Připadala jsem si tak, jak jsem to psala :D


Mými uši se linula hudba vítěze anglického x-factoru roku 2012. Pozorovala jsem krajinu a čekala, než tourbus zastaví před halou. Hudba zažehnává nudu a krásně můžu vnímat slova, která jsou psána od srdce. Setřela jsem poslední slzu a nemyslela na toho blbce, který mi zlomil srdce. Snažila se, ale bylo to těžší, než se zdálo. Tourbus pomalu zastavovala a já viděla ty zástupy mých a jeho fanoušků. Všichni se těšili na naše tour. Úspěšná mladá zpěvačka a nejznámější boyband téhle současnosti.

Ahojte lidi!

5. července 2013 v 14:41 | W.
Jelikož já jsem měla menší přestávku a čas na menší rozmyšlenou. Původně jsem chtěla psát až v září, ale Anie* mě doslova nakopla tím, že chtěla přestěhovat blog! Tohle já fakt nechci, ať tam je se svou pipinkou a já tu budu sama radši. Nic meně od neděle, zde bude nová ff-ka! Life, New Genus mě nebavili a byli doslova na piču :D Sorry, ale pravda je pravda. Nic se nemění, jen to, že tady místo x ff-ek bude jen jedna. Ta bude o Hazzovi :) Mám teď hodně blbou náladu a tak mě políbila múza :) Abyhc byla upřimná ani já sama nevím, jestli ff-ka bude několikrát týdně, třeba denně, nebo jen 2x. Lidičky, mám napsané něco dopředu :D Díl a půl :D Doufám, že zde budete nadale chodit :)

Malá ochutnávka :D


VELKÉ ZMĚNY!

2. července 2013 v 21:25 | Anie*

Takže, tenhle článek píšu opravdu nečekaně.

1.
V nejbližší době na téhle stránce proběhne pár změn. Nejdříve bych vám měla sdělit, že už jsem tu jediná adminka já Anie*

W. se stěhuje na svou vlastní stránku lookwhoiam.blog.cz kde bude působit a zveřejňovat své ff-ky (o Tomovi hlavně)...
Nevím, jak to bude dál, ale asi bych se nejraději také přestěhovala zpátky na svou stránku crazy-hair.blog.cz a přesunula ta s sebou povídky I see you, Life in the dark a New Genus. Ostatní ff-ky by tady zůstaly a vy si je mohli kdykoliv znovu přečíst. Chtěla jsem se vás tímto i zeptat, zdali někdo neděláte designy. Jestli ano, tak prosím napište do komentu.

2.
Co se týče povídek, tak to bude složitější. W. už je psát nechce (tím myslím: Life in the dark, New Genus a W.R.E.T.C.H.). Já se budu snažit dopsat Life in the dark a NG, bohužel WRETCH dopisovat nebudu, jelikož jsme napsaly jen dva díly a příjde mi to jako ztráta času nad něčím, co ještě ani pořádně nezačalo.
Určitě bych přivítala i pomoc na vaší straně, kdyby jste mi psali návrhy, jak by ff-ky mohly skončit. Byla bych vám za to moc vděčná.


Moc moc vás tedy prosím (smutně koukám), pomožte mi v realizaci těchto plánu.


I see you - 9.díl

2. července 2013 v 20:58 | Anie* |  I see you
Takže momentálně píšu jen tuhle ff-ku, protože jí píšu sama. Ostatní ff-ky píšeme s W. společně a nějak se musíme domluvit, co bude dál ;)