#1-smutná zkouška

8. července 2013 v 18:02 | W. |  Heartbreaker

Omlouvám se, ale včera jsem to tady měla dát, ale měla jsem program, který nebyl v plánu. Dělala jsem malby na děti.
Připadala jsem si tak, jak jsem to psala :D


Mými uši se linula hudba vítěze anglického x-factoru roku 2012. Pozorovala jsem krajinu a čekala, než tourbus zastaví před halou. Hudba zažehnává nudu a krásně můžu vnímat slova, která jsou psána od srdce. Setřela jsem poslední slzu a nemyslela na toho blbce, který mi zlomil srdce. Snažila se, ale bylo to těžší, než se zdálo. Tourbus pomalu zastavovala a já viděla ty zástupy mých a jeho fanoušků. Všichni se těšili na naše tour. Úspěšná mladá zpěvačka a nejznámější boyband téhle současnosti.


"Vystupuj" oznámil mi řidič Larry.
"Jo" sundala jsem si sluchátka a vzala si svou kabelku přes rameno. Pozvedla jsem si trošku podprsenku a podívala jsem se na sebe do zrcadla. Make- up jako z hororu. Černé proudy mích, teď už zaschlých slzy šli vidět hned. Vzala jsem papírový kapesník, který byl hned vedle zrcadla, a začala se snažit to rozetřít. Na sobě jsem měla, jen svetřík s legíny a teniskové podpatky. Všechno haleno do teď mé oblíbené barvy, černé. Mé ubrečené oči opadávaly a já se trošku pousmála. Sešla jsem schody z busu a hned se rozlehl křik mích fanoušku. Zamávala jsem jim.
"Můžu za nimi jít?" zeptala jsem se, když jsem uviděla svého rádce, manažera Stevena.
"Jo, ale jen na chvíli" přikývla jsem a podal mi fix. S radostí jsem ho přijala a rozešla se k lidem, kterým vděčím za to, kde jsem teď. Výskání a radostný křik mého jména mě donutilo přidat do kroku, abych byla u nich, co nejdříve.
"Hanno!" zvolala každá druhá fanynka a já se usmívala, jak nejvíce jsem mohla. Otevřela jsme fixu a podepisovala vše, co mi dali pod ruce. Takový život si vysnil skoro každý.
"Prosím, obejmeš mě?" požádala jedna z nich,
"Určitě" zavřela jsem fixu a hned jsem jí radostně objala. Rázem chtěli další.
"Vyfotíš se semnou?" podala mi další mobil a já jej převzala. Nastavila ho před nás a hodila úsměv. Cvak. Podívala jsem se na fotku a vypadali jsme celkem dost dobře. Podala jsem ho zpět a přijala další mobil od další fanynky.
"Můžu se vyfotit také se Zaynem a tebou?" zeptala se jedna z davu a já přemýšlela, jestli One Direction jsou zde. Vzbudil mě z přemýšlení křik, ne mého jména nýbrž jména One Direction. Pootočila jsem se na přijíždějící autobus. Autobus zastavil a oni vystoupili po jednom, on také. Zrychlil se mi tep.
"Holky, nezlobte se, ale já už budu muset jít na zkoušku" smutně jsem se zatvářila a objala poslední, kterou jsem stačila.
"Zayne?!" zvolala jsem na něj jeho jménem a čekala, než přijde.
"Ahoj" políbil mě na tvář a podíval se na své fanynky.
"Holky, chtějí, abychom se spolu vyfotili" řekla jsem mu do ucha, přes ten ruch tady, to nešlo.
"Jasně" zakřenil se a dal mi ruku kolem pasu. Nahodila jsem falešný úsměv, který měl fanynky uzemnit, že je vše v pohodě.
Holčina cvakla a ukázal zdvižený palec, že to má. Následně jsem se oddálila od Zayna a rozešla se směrem k hale. Šel zrovna naproti.
Má zloba a hněv mnou cloumal, jak jsem mohla mu dát šanci, ale musela jsem se ovládat. Byla jsem skoro u něj.
"Hanno, počkej na mě, prosím!" chytl mě za paži a čekal, než něco řeknu.
"Nemám už žádný důvod" prskla jsem na něj ostře a vyškubla se jeho ruce.
"Ale já jo" křikl na mě, když jsem do něj začala odcházet. Už mě vůbec nezajímal, byl pro mě nic. Mé srdce stále plakalo, moje tělo ho potřebovala, ale mysl říkala ne. Říkala správně. Prošla jsem několika dveřmi, než jsme došla na stage. Svoji kapelu jsme zatím neměla, kluci říkali, že jí nepotřebuji, věřila jsem jim, ale na tour nebudeme věčně. Měla jsem v hlavě další cíl. Najít si kapelu a tím pádem se s ním moc nestýkat. Usmála jsem se na kapelu, která byla společná, jak od kluků, tak od mně.
"Kluci, jste připraveni?" zeptala jsem se, hned, co jsem vstoupila na stage. Kluci, jen přikývli a čekali, než jim řeknu jakou písničku.
"Fajn, první si dáme písničku without love" byla to první opravdová písnička, kterou jsem napsala sama a složila k tomu hudbu. Přišla mi trošku výstižná, co se mích pocitu týče. Dostal mě a já se spálila. Bylo to poprvé, co jsem se bezhlavě zamilovala a čekala, že zrovna on bude věrný, když mu všechny ženy samovolně padaly do postele. Skoro každý chce, nebo má svou drahou polovičku, jen já jsem ze své bývalé zklamaná. Ano, bývalé už je správné označení. Cítila jsem se poníženě, každý z týmu věděl, že někoho má. Přecházela jsem z jedné části stage ke druhé, než jsem dokončila zpěvem píseň. Otočila jsem se a podívala se po hale. Stál tam v celé své kráse. Typická károvaná košile a černé uplé rifle, která jsem před týdnem ještě nacházela pod svou postelí. Jeho oči byli plné slz. Otočila jsem se zpět a viděla pohled všech, kteří se pídili potom, co se děje. Já to sama nevěděla.
"Teď stay" mé srdce krvácí a já si ho musím vylít ven. Sedla jsem si na okraj podia a zavřela oči. Uslyšela jsem tóny a pomalu začala zpívat baladu o lásce. Slzy se mi samovolně vybrali na povrch a tekly ven po tvářích. Probral mě z transu až letmý dotek na koleni. Setřela jsem slzy a otevřela oči. Zpívala jsem písničku dál a Lou si sedla vedle mě. Já jí dozpívala a Lou se nadechla.
"Neměli byste se oba tak trápit" zdůraznila množné číslo.
"Já už se natrápila strachu o něj zatím, co on si užíval společnosti modelek" řekla jsem už také množné číslo. Její ruka mě pohladila.
"Nebyli žádné" vydechla těžce.
"Je pochopitelné, že to řekneš. Jsi jeho kámoška" plácla jsem jí po stehny. Na ní se nemůžu zlobit a na její princeznu.
"Ty jsi také moje kamarádka, a proto ti to říkám. Je pro mě těžké se na vás dívat, když se navzájem trápíte. Od té doby, co tě poznal, měl jen jednu a to ještě předtím, než jste spolu začali chodit. Je to šílené, ale jediné o čem mluví, když je s námi jsi ty nebo jeho rodina. Byla jsem v tom klubu s ním a ta holka byla fanynka, vrhla se na něj." Začala pomalu vyprávět, ale já jí do toho skočila.
"Zavěsila se na něj a začala ho samolibě líbat. Lou, notak, na to ti vážně neskočím!" sklouzla jsem ze stage.
"Doufám, že ho jednou vyslechneš a budeš litovat, že jsi tak blbá a vůbec mu nedala šanci ti to vysvětlit!" stačila říct, než jsem se ztratila z jejího pronikavého pohledu. Rychlými kroky jsem došla do své šatna, vzala papír, tužku a zběsile začala psát nový text.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lola Lola | 8. července 2013 v 18:31 | Reagovat

Wow,začíná to skvěle,teším se na další díl :)

2 A.K. A.K. | Web | 9. července 2013 v 20:12 | Reagovat

vyzerá to úžasne...teším sa na pokračko :)

3 *Kajuš* *Kajuš* | 13. července 2013 v 21:07 | Reagovat

AAmazing! Next :*

4 Lili Lili | 23. července 2013 v 22:14 | Reagovat

Další díl prosím :)

5 Pajuš Pajuš | 23. července 2013 v 22:17 | Reagovat

Ehm... Tohle je BOŽÍ *_*

6 Clarie Clarie | 29. července 2013 v 18:08 | Reagovat

Další díl prosíím:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama