Everywhere the same misery and mystery- Mika

Everywhere the same misery and mistery - 9.díl

16. listopadu 2012 v 17:49 | W.
Po delší době ETSMAM :D

"Zapomeň Nialle, v Nando's jsme byli minule, předminule a předpředminule," řekl mu Harry a kroutil hlavou. Měli jste vidět ten Niallův sklíčený výraz.
"Tak co takhle, kdybychom šli všichni do Nando's na oběd a potom byste mi ukázali Londýn?" navrhla jsem. Už mi to začalo připadat, jako bych tady z nich byla nejmladší, ale nejrozumnější.
"Jo, to je dobrý nápad," přiznal Liam a všichni ostatní souhlasili. Aby taky ne, že?

"Nialle, kolik sis toho proboha vzal?" zeptala jsem se ho s vykulenýma očima, když jsem viděla, co všechno si v Nando's koupil. Copak to dokáže sníst?
"Cs...náhodou jsem si toho vzal málo," odfrkl si a sedl si vedle Liama ke stolu. Podívala jsem se kolem sebe a zjistila, že jediné volné místo je vedle Harryho. No super. Sedla jsem si tedy vedle něho a dívala se na Nialla, jak do sebe láduje to všechno jídlo.
"Hele a jinak je v pořádku?" zeptala jsem se Zayna.
"Jo, proč?" nechápal Zayn. Jo no, naše barbie s vygumovanou hlavou. Ne, kecám, ale občas je fakt mimo.
"Myslím to všechno jídlo, kam ho ksakru dává?"
"Aha...,to nevíme, ale doktor akorát říkal, že má rychlý metabolizmus," pokrčil rameny Zayn. Jo, asi si na to už zvykl. Když Niall konečně dojedl a to si ještě dvakrát přidával, tak jsme konečně vyšli z Nando's.
"Už se nedivím, proč jste tam s ním nechtěli," zasmála jsem.
"Jo no," potvrdil mi to Louis.

Everywhere the same misery and mystery 8

29. října 2012 v 16:54 | W.
I´m here for YOU <3

"No tak promiň," řekl po chvilce.
"Však já jsem ti už odpustila," odvětila jsem mu a podívala se na něho. Díval se na mě a prohlížel si mě.
"A-aha," vykoktal po chvilce. Musela jsem se usmát nad tím, jak u toho byl roztomilý. Cože? Roztomilý? Asi už mi ta zima leze na mozek!
"Co se děje?" zeptal se mě Harry a mírně u toho nakrčil nos.
"Co myslíš?" nechápavě jsem se na něj podívala.
"Že jsi se tak usmála," vysvětlil mi. Aha! Tak tohle mu vrtalo hlavou.
"To je jedno."
"Ale není," protestoval.
"Je."
"Není."

Everywhere the same misery and mystery 7

28. října 2012 v 13:43 | W.

Máte tady další díl od Miky ;)

"Ježíš, tak pojď sem," řeknu mu a on jde jako zajíček za mnou. Sedne si vedle mě na pohovku. Já si ho k sobě přitáhnu a políbím ho.
"Líbá dobře," problesklo mi hlavou. Když se po chvilce odtrhnu, tak se na sebe oba podíváme.
"Páni," dostala jsem jen ze sebe.
"Já vím, že úžasně líbám zlatíčko," řekl mi Harry. Jo, to jen on umí tuhle chvíli tak pokazit.
"Coo?!?" dostala jsem ze sebe překvapeně. To si snad ze mě dělá srandu.
"Copak?" podíval se na mě a hrál si na překvapeného. Na to mu tak skočím, že.
"To jsi vážně tak blbý nebo to jen hraješ?" zeptala jsem se ho už podrážděná.
"Hele neurážej mě jo?!" zavrčel na mě Harry. Jo, najednou je naštvaný. Tss...
"A proč ne, veverko?"

Everywhere the same misery and mystery 6

27. října 2012 v 22:20 | W.

Nezlobte se na mě ;) napsala jsem po 20:00 a to může být klidně i 23:59 :P Harry´s sister dnes nebude a nevím, kdy vlastně bude :D to rozhodne pisatelka, která mi to pošle ;)


"Protože...je to můj nejlepší kamarád a...dal mi to jako dárek. On...taky nosí dárek, co jsem mu dala," řekla jsem nakonec Zaynovi.
"Ale prosím tě," řekl mi Niall a já si jen odfrkla.
"Můžu se na něj podívat?" zeptal se mě najednou Louis. Nedůvěřivě jsem se na něj podívala. Přece jenom je to Louis a kdo ví, co si zase vymyslel za kravinu. Nakonec jsem ho ale sundala a opatrně mu ho podala.
"Dyť je to pravý stříbro!" řekl po chvilce jako znalec Louis.
"Hm...no a?" zeptala jsem se ho, protože jsem v tom neviděla nic důležitého.
"Tvůj kamarád ti dal přívěšek z pravého stříbra a ještě k tomu s jeho iniciálou?" podíval se na mě Niall. Byl to pohled typu "Nedělej ze mě idiota".

Everywhere the same misery and mystery 5

26. října 2012 v 10:32 | W.

Jsem ve Vídni......

"Tome," vesele jsem zavolala jeho jméno a vrhla jsem se mu kolem krku. Za sebou jsem slyšela Louise, jak něco říká, ale nerozuměla jsem mu.
"Chyběla jsi mi," řekl mi do ucha, ale česky. Asi nechtěl, aby mu kluci rozuměli.
"Ty mě taky," řekla jsem, ale anglicky, aby se kluci necítili blbě.
"Liam," představil se mu Liam, když jsem se od něj I když nedobrovolně odtáhla.
"Niall," řekl Niall s plnou pusou jídla. Nevím, jestli jsem ho vůbec viděla I někdy bez jídla. No, asi ne.
"Já jsem Zayn,"
"Loui," řekl Louis a usmál se.

Everywhere the same misery and mystery 4

25. října 2012 v 18:19 | W.

Omlouvám se za spoždění.... chystám se do Vídně a lítam po baráku, jak střlená :D Protože nevím, co a mamka mi řekla abych se sklidnila a pustila si sním film a tak to dopadlo :D

"Kdes proboha byla?" zeptal se mě Harry, když mě uslyšel, ale neotočil se a dál se s kluky díval na televizi. Co se to tady děje? Všichni mě pořád jenom ignorují nebo co?
"Na nákupech, musela jsem koupit něco, co budu chtít," odpověděla jsem mu a on se na mě konečně otočil a díval se na mě. No, ne že by to bylo nepříjemný, ale když mě svlíká pohledem, tak...
"Harry, zavři pusu," řekl mu Niall, který se taky otočil. Když jsem se znovu podívala na Harryho, tak jsem zjistila, že měl pravdu. Harry se na mě díval s otevřenou pusou.

Everywhere the same misery and mystery 3

24. října 2012 v 17:54 | W.
Trošku jsem si to poptletla ;) včera jsme dála do druhého dílu 3 díl :'( omlouvám se! Na Emailu je bordel :D

"Nechceš mrkev?" zeptal se mě Loui po chvilce
"Ne, díky, ale nejím mrkve," odpověděla jsem po pravdě. Nejsem totiž jedna z těch directionerek, které kvůli Louisovi jí mrkve. Snad, aby se mu zalíbili. Já to nemám zapotřebí.
"Tak to si u mě dost klesla," řekl mi
"Hm...," pokrčila jsem rameny a dál se dívala na film, který tam kluci pustili.
"Cože?"
"Ale nic Boo Bear," odpověděla jsem mu s úšklebkem, ale to jsem neměla dělat, protože mě okamžitě začal lechtat. Samozřejmě jsem hodně lechtivá a Louis to zjistil, takže mě mučil asi 10 minut.
"Tak to bylo slabý," řekla jsem mu, jakmile přestal. On se na mě jen naštvaně podíval a dál nic neříkal.
"Jo, a zapomněl jsem ti říct, že budeš muset chodit do školy," řekl mi najednou Harry a já se na něho nevěřícně podívala a Louis hned vyprskl smíchy.
"Zapomeň," odpověděla jsem mu a hodila po něm jeden ze svých vražedných pohledů-
"Ne, nezapomenu,"

Everywhere the same misery and mystery 2

23. října 2012 v 19:49 | W.

Máte tady další díll ff-ky o Harrym ;)


"Víš Míšo...," začala na mě mluvit Anne, ale já jsem jí moc neposlouchala.
Ano, jmenuju se Míša. Celým jménem Michaela Palátová. Mám 17 let a bydlím v Brně, ale dost o mě.
"Haloooo, Míšo?" zeptal se mě někdo a mával mi před obličejem rukou. Byla jsem trošku mimo, tak jsem se zmateně podívala na Anne přede mnou. Ona to pochopila, tak mi to řekla znovu.
"Můžeš jít pryč," řekla mi a já jsem se hned zvedla, ale v polovině cesty jsem se otočila a se zvednutým obočím se na Anne zvona podívala.
"A jaktože tak najednou? V čem je háček?" zeptala jsem se jí a všimla jsem si, že se Harry vedle ní nepatrně ošil a poprvé od té doby, co přišel promluvil.
"Můžeš být u nás," řekl mi a přitom se na mě usmál jedním z těch jeho úsměvů, při kterých se holce podlomí kolena, ale na mě to chlapečku neplatí.

Everywhere the same misery and mystery 1

22. října 2012 v 16:45 | W.

další díl od Miky? Nebo Terky nevím :D
Krásný Olly :*


"Harry, drž ji!" slyšela jsem za sebou hlas. Ten dotyčný, do kterého jsem vrazila, nebo on do mě, mě vytáhl na nohy a držel mě pevně za ruku. Sykla jsem bolestí, protože to vážně bolelo. On povolení trošku zeslabil, tak jsem využila situace. Rychle jsem se vysmekla a běžela jsem pryč. Sice jsem dokázala běžet rychleji než sestřičky, ale než ten kluk ne. Po chvilce mě doběhl a přimáčkl ke stěně. Otočila jsem se na něho a konečně ho uviděla. Kdybych ho nepotkala v téhle situaci, tak bych se mu vrhla kolem náruče, ale protože překazil mé plány, tak jsem na něho byla dost naštvaná.
"Proč jsi utíkala?" zeptal se mě nechápavě.
"Co je ti do toho a pusť mě," odsekla jsem mu to, ale on mě nepustil, ba spíš víc mi ruce ve svém železném stisku. Bolelo to, ale já jsem byla na bolest zvyklá. Za chvilku k nám doběhla sestřička.

Everywhere the same misery and mystery- prolog

20. října 2012 v 10:49 | W.

Jedna holčina se mi ozvala na Vaše ff-ky na můj blog, mužete se přihlasit také :) myslím, že brzy tady bude další díl, ale je to na rozhodnutí holčiny, protože mi posílá emaily :/ Doufám, že se vám její prolog líbit, jako mě ;)

PROLOG
Už jsem to tady nemohla vydržet. Musela jsem se odsud dostat, ale nevěděla jsem jak. Zkoušela jsem to už tolikrát, že mě hlídali skoro na každém kroku. Najednou jsem uslyšela z chodby mumlání a výkřiky, tak jsem si řekla, že toho využiju. Oblečená jsem byla pořád, protože jsem odmítla být v nějakých hadrech, který mi nabízeli. Chvilku jsem čekala, až uslyším, že sestřička odešla a když jsem to uslyšela, tak jsem rychle vyskočila z postele a vyběhla z pokoje. Za sebou jsem uslyšela různé hlasy. Některé mě volali a další...no vlastně nevím, moc jsem si jich nevšímala. Běžela jsem a podívala jsem se za sebe. Běžela za mnou sestřička Anne. Mám jí ráda, ale tady prostě nebudu. Po chvilce jsem si uvědomila, že bych se možná měla podívat před sebe, ale když jsem to udělala, tak pozdě, do někoho jsem narazila a spadla na zem.
 
 

Reklama