Hate Love

#30 - Společný Tanec - KONEC

4. května 2013 v 20:16 | W.
Milý přátelé berte kapesníčky ! :) Je tu konec.... dneska jsem se odhodlala napsat konec a Andul (Anie*) něco přidala :) doufám, že se vám bude líbit a stále tady budete chodit ! :) Vím, že Louisova ff-ka tu byla skoro dva měsíce, ale s Louim se teď na krátkou dobu budete muset rozloučit :D (Anie*, nebreč xD) Máme začátky na ff-ku s Liamem, Niallem a Hazzu se Zaynem dopíšeme nebo-li budeme psát průběžně jen jak to jde.... Viz= menu= rozpis
Dopuručuji pustit k tomu :D

¨
Vychutnávala jsem si jeho přítomnost. Zase jen já a on.
"Miluju tě" pošeptal ty slova, která chce slyšet každá zamilovaná dívka.
"Já tebe víc" políbila jsem ho na bříško a dál si hověla na jeho hrudi.
"Že mi budeš říkat vše?" se strachem se mě zeptal, jako by se bál zeptat. Zvedla jsem k němu pohled.

#29 - Milovaní po roce

2. května 2013 v 18:19 | W.
Tak tady máte další díl s denním spožděním a moc se omlouváme, ale jsme včera měli oslavu an vesnici xD a tak jsme skončily s Andul (anie*) v hospodě :D
Anie* se taky zamilovala :D a zase později jako já :D Předtím jsem byla první s Horanem a ona po mě, teď je to George a ona teď už taky řiká, že je ťutínek


"Přestaň" zavrčela jsem na něj naštvaně. Louis se jenom zaculil a usilovněji si začal znova kousat ret.
"Prosím" zasýpala jsem. Proč mě musí tak vzrušovat. Ve mně se to vařilo a počítala jsem vteřiny, když už se konečně výtah zastaví a já můžu po něm skočit. Jen tak málo mu stačí a on mě umí dokonale rozehřát. Nevydržela jsem to. Odrazila jsem se od stěny výtahu a hned mu ruce obmotala kolem pasu.

#28 - Mládeži

29. dubna 2013 v 18:15 | W.
Chyběla vám ? Vím, že jo ;) xD Omlouvám se, že nepíšeme také i jiné ff-ky, ale všechno nejde.. Teď se nám hrne učení z fyziky, které zrovna pro ěm slibné není, jelikžo mám mezi 3/4 :/ což mě totálně štvě mám 4x 4 a 2x2 xD takže mazec xD No taky jedeme do Osvětimy (ale to až květen) pak máme vízo, předtím jedu s Andul (Anie*) na výstavu jejího psa až někde boskovic či kde, ale vím, že je to na B xD no a pak ona jede s námi na "dovolenou" na do westernového městečka, pak mám další týden přípravu tetiny svatby ( kterou doslova miluju) no a ještě jedeme s Andul (Anie*) na tábor a no ahoj Střední školo.... ono se to nezdá, ale zabere nám to dost času a tak se budeme stažit psát dopředu kapiš to ? :D
L.O.L. Sloh xD
(Já ho žeru a tetka, které je 30 xD a jdu k ní na tu svatbu (segra od mamky, co chceš xD) Tak jsem jí to musela stáhnout a dát na mobil xD )


"Vylez z toho auta," prudce Louis otevřel dveře u řidiče a pevně mě uchopil za ruku. "Pohni!" křiknul na mě a škubl se mnou. Já se neubránila slzám, takhle naštvaného jsem ho snad v životě neviděla a to jen kvůli blbému auto. Vždyť on si jich může koupit, kolik chce a peníze mu chybět nebudou.
"Louisi já nechtěla… Promiň," přes vzlyky jsem řekla tichým hláskem.
"Tvé blbé promiň, mně auto nezpraví." Sedla jsem si na zem a brečela. Tohle mě dostalo, nikdy na mě takhle nekřičel.
"Proč prosím tě brečíš," nechápavě se na mě podívala a za tenhle pohled bych vraždila.

#27 - Večeře

27. dubna 2013 v 0:01 | W.
edit 26.4Tak lidičky už se ozívám i já :/ Příjmačky jsem nedala, ale vzali mě na soukromou a takže cajk :DMi dnes trošku jebe (mamka vám to potvrdí xD) a obě tu nejsme zítra :) Já jedu ráno do Polska pak Zoo ( po deseti letech, jsem natěšená skoro jak bych šla na koncert 1D xD) a pak máme opekáčku na zahradě :) Andul (Anie*, ale já jí říkám radši Andul xD) má oslavu mamky, takže jsme dnes 26.4 dopsaly díl a já vám ho nastavila :)
Jo a omlouvám se, že sjem vám nedali novou ff-ku s Jménem Sarah a Niallem, ale Anie* se nechtělo psát ;)
on summer #2013


Samantha:
Konečně konec pátečního pracovního dne. Ach, jak jsem ráda, bolí mě nohy a ještě musím se sejít s Louisem.
"Nechceš to dnes odložit? Bolí mě strašně nohy xD x.o.x. Sam."
Napsala jsem rychlou a výstižnou sms-ku.
"V kanclu a bolí tě nohy. Děláš si prdel? :D. Zlato, přijď dolů, už tu čekám na tebe x.o.x. Tvůj Louis"
To mě zahřálo u srdce, tvůj Louis. On je zlatíčko.
"Cordy, tak já už končím. Uvidíme se buď dnes večer, nebo až zítra," pípla jsem do její kanceláře, ale ona tam nebyla. Bylo to divné, neviděla jsem ji vycházet. Pohodila jsem rameny a napsala stručný vzkaz na kartičku. Vyšla jsem k výtahu a nastoupila do něj, zmáčkla přízemí a hned na to mi přišla sms od Louise.
"Kde jsi? Už tu tvrdnu dlouho." Zněla sms. On tak dlouho čeká.
Zvonek u výtahu zacinkal a dveře se otevřely.
"No konečně," zaskuhral a přešel přes recepci rychle ke mně. Hned mě vzal za pas a přitáhl k sobě. Hladově mě políbil.
"Ale co tak zhurta?" zasmála jsem se sotva, co jsme se od sebe odtáhli. Potěšeně se usmál.
"Nemohl jsem se tě dočkat," štípnul mě do tvářiček. Připadala jsem si jako malé dítě, které přijela navštívit babička z velké dálky.
"Fajn a co teď?" vjela jsem rukama do jeho kapes, které byly na zadku. Miluju jeho zadek.
"Udělal jsem večeři, teď si hezky sedneš do auta a pojedeme ke mně," mrkl a svůdně našpulil rty. Vrátila jsem ruce na jeho břicho a oddálila se od něj a odcházela ven. Louis hned vyrazil za mnou a šli jsme na parkoviště hledat jeho bourák. Nasedli jsme a pomalu se rozjeli k němu.
"Nejede se k tobě jinudy?" koukla jsem se na něj, když mi došlo, že jedeme úplně někde jinde,
"Ještě musím něco vyzvednout," usmál se a já dál sledovala cestu kolem. Zastavili jsme u kraje silnice. Nevypadalo to jako parkoviště ani místo, kde se může stát, ale řidiči tohle zřejmě ignorovali, protože před námi samozřejmě auta stály.
"Za chvilku jsem zpět," vystoupil Louis z auta a odešel někam pryč. Pustila jsem si alespoň rádio, nesnáším ticho. Uběhlo asi deset minut a Louis nikde, tak jsem vystoupila, abych se nadechla čerstvého vzduchu. Obešla jsem auto a sedla si na místo řidiče. Nikdy jsem neřídila, tak drahé auto. Bylo by to fajn, si to vyzkoušet. Už jsem viděla přicházet Louise, ale stále jsem seděla na místě pro řidiče.
"Nesedíš na špatné straně?" zasmál se Louis, když otevřel dveře.
"Ne," zakývala jsem záporně hlavou. "Prosím Louisi! Udělej mi radost," udělala jsem štěněčí pohled. Tohle na něj zabírá.
"Že jsi to ty, tak tě nechám řídit moje auto," obešel auto a sedl si na místo spolujezdce. Hurá. Zapnula jsem si pásy a nastartovala.
Dobře teď klídek. Jen si trochu vycouvat a pak objet to auto přede mnou. To zvládneš Sam, sice jsi už dlouho neřídila, ale tohle zvládneš. Nejsi přeci, tak pitomá, abys nabourala do auta. Pomalu jsem vyjížděla a soustředila se, ať nenabourán do auta před sebou nebo za sebou. Jo to by jsem zvládla, teď to ještě vyrovnat.
"V klidu," vyrušil mě z mého soustředění Louis až jsem se zlekla, že má noha přišlápla pedál PLYN.
"Panebože!" vykřikla jsem, když se náhle přední kapota pořádně rozmáčkla o dopravní značku před námi a pak spadla na čelní sklo, které krásně prásklo.
"Co děláš?! Jsi úplně blbá, neumíš se dívat před sebe a mačkat plyn, brzda! Ty jsi úplně pitomá! Co jsi to udělala!" začal po mě Louis řvát.
"Já-já nemy…" raději jsem poslední slabiku slova spolkla.
"Jo nemyslela! Krávo blbá!" řval na mě přes celé auto.
"Já nechtěla!" zmohla jsem se vydechnout jenom tyhle dvě slova a z očí mi steklo pár slz z pomyšlení, jak jsem Louise naštvala. Louis se na mě nemile podíval a pak vystoupil. Zkontroloval stav svého auto. Nevypadal zrovna nadšeně.

#26 - sms

24. dubna 2013 v 16:06 | Anie*
Hele vy jste tak nedočkaví!! No tak to tady konečně máte! Já jsem dneska strašně moc šťastná, což se u W. nedá říct. Je mi moc líto, že se nedostala na školu, na kterou chtěla. Já jsem se dostala na obě školy, ale vítězí u mě informatika v Porubě.

#25 - Oběd

20. dubna 2013 v 16:14 | W.
Tady máte další díl a kratší, než ty předtím :D
Na přaní jedné naší čtenářky budeme psát novou ff-ku s Niallem, ale tím "způsobem" že bude zvěřejněná jen jednou za týden... Bohužel už tak málo tady dáváme Hate Love a Life in the dark s New Genus a všechno stíhat nejde :D
Jedinné, co se mi libí je Justinův Hlas :D Jinak otřes xD


"Kdes byla?" vykoukla Cordy z kanceláře, když jsem si sedla na židli ve své kanceláři.
"Promiň, nechtěla jsem se zdržet, ale potkala jsem Louise a on mi musel něco nutní říct a předat." Vykoktala jsem ze sebe rychle a pustila si počítač.
"A co chtěl?" přešla zvědavě ke mně a sedla si na protější židli.
"Jen mi dal papír, kde bylo napsáno, jak moc mě miluje a pak mi vysvětlit tu holku" pohodila jsem rameny a připravila si papíry, které mají jít dnes do tisku z mého příběhu.
"A věříš mu to?" pípla zvědavě.
"Jo, jelikož jsem volala s tou holkou, která byla v tom bytě a ta mi prozradila, že Louis se kvůli mně trápil a prosím mě, abych se k němu vrátila" napřímila jsem se a dívala se na ní.

#24 - Důležitý dopis

18. dubna 2013 v 12:53 | W.
další díl :D


Louis:
Vrátil jsem se do klubu za kluky, kteří mě hned vítali.
"Tak, jak" ptal se hned pohotově Harry. Můj Harry.
"Mluvil jsem s ní, ale nechce si to vysvětlit, ale vím, kde bydlí" usmál jsem se na všechny a ti mi úsměv opětovali.
"Takže se setkáte?" zeptal se zvědavý Zayn.
"Jo, musíme. Musím jí to vysvětlit!" přikývl jsem a napil se tequilly. Přijde v hod.
"Doufám, že si to nechá vysvětlit a ty budeš konečně po roce šťastný" plácl mě po rameni Niall.
Noc se pomalu krátila a my se rozcházeli domů. Přijel jsem do bytu a lehl do postele. Natáhl jsem se pro rámeček s fotkou, kde byla Sam. Položil jsem jí na polštář, kde spala, když byla tady.
"Brzy tu budeš ležet z masa a kosti" políbil jsem jí přes sklo a zavřel oči.
Ráno jsem se vzbudil do slunečného Londýna a vzpomněl jsem si na včerejší nápad. Ani jsem se nenamáhal jít do koupelny a hned si sedl za stůl. Vzal papír a tužku.
"Milá Sam, vím, že to asi nebudeš chtít slyšet z mých úst, ale musím ti to říct, jak to bylo před rokem. Holku, kterou si potkala je má jediná kamarádka. Večer předtím, než jsem jel pro tebe, jsme byli v klubu a já jí u sebe nechal přespat. Moc, moc se omlouvám, že jsem ti to u auta neřekl, ale doufám jsem, že to tak nedopadne, ale bohužel. Zanechala jsi mi jen klíče a moje zlomené srdce. Prosím, tak moc bych ti to chtěl říci do očí. Zavolej.
Tvůj stále milující Louis"
Přeložil jsem papír a nechal ho ležet na stole. Vykonal jsem ranní hygienu a po té se hned rychle oblékl. Do kapsy u kalhot jsem hodil mobil a klíče a do rukou pevně uchopil papír s mými slovy. Vyšel jsem z bytu a namířil si to cestou k domu, kde momentálně Sam bydlí. Mohl jsem jet autem, ale já idiot jdu takovou štreku pěšky. No hold to jsem já. Nic si pořádně nepromyslím. Už jsem tam skoro byl, když jsem ji znovu spatřil. Rychle jsem popošel k nejbližšímu stromu a zalezl za něj. Vydala se mým směrem a mně nezbývalo nic jiného než vylézt a postavit se tomu čelem. Když mě spatřila, zastavila se. Hned se zase otočila a šla směrem pryč ode mne.

#23 - Klub (2. part)

16. dubna 2013 v 14:38 | W.
Part 2 , protože se nám to do jednoho článku nevlezlo


"Potkala jsem ho" hlesla jsem těžce. Cordy, jen vykulila oči a hned mě objala. Spustili se mi slzy.
"Pojď, půjdeš si lehnout" Hladila mě po zádech a vedla do pokoje.
"Za všechno můžu já, kdybych ho neupustila, tak bych teď, jak kráva nebrečela." Zanadávala jsem.
"Kdybys neodešla, nepotkala bys mě a neměla práci, která ti vytváří úsměv na rtech" posadila mě na mou postel.

#23 - Klub (1. part)

16. dubna 2013 v 14:30 | W.
Jelikož jsem doma, tak píšu :) dopsala jsem díl, tkerý je ještě delší, než ten předtím :) Doufám, že se vám bude líbit.
Já už fakt nevím, co poslouchat :D


"Půjčíš mi ten lesk na rty?" vykoukla jsem ze svého pokoje a houkla na Cordy, která se tady promenádovala zahalená v ručníku.

"Jo" zakousla se do jablka a jak kolem mě prošla, podala mi ho.

"Děkuju" poslala jsem jí vzdušný polibek a zavřela se v pokoji. Okoupaná, umyté vlasy, které už jsou konečně suché a teď jenom vybrat v čem půjdu. (http://www.polyvore.com/untiled/set?id=78921843).

#22 - Nová Samantha

14. dubna 2013 v 12:22 | W.
Jsem dobrá ! Dala jsem to do oběda xD aspoň mého :D Teď jdu ohřát oběd a doufám, že se tento díl bude líbit a nezklamala jsem hromadu lidí xD
Miláčík má další videoklip :) Je užasný
0:46 :) Žačátek


"Tak myslím, že jedeme ke mně" přiznala a znova nastartoval auto. Můj pláč za malou chvíli utichl, ale stále jsem byla smutná, že mi udělali takovou kouli do zad. Je to nespravedlivé.
Louis mi dal dlaň na mé stehno.
"Měl by ses věnovat řízení" prohodila jsem suše. Nechtěla jsem být zlá, ale nejsem ve své kůži.
 
 

Reklama