Jako Popelka

Jako Popelka -14.díl KONEC

8. února 2013 v 18:04 | Baby.

Tady máte díl :) Popelky, jelikož je dopsaná :) doufám, že se ff-ka líbila :)


Rose:
No tak to je super. Já jsem bůhví kde a nevím, jak se dostat domů. Tohle se opravdu může stát jenom mě.
"Cesta," řeknu potichu. "A zase cesta, ale že by třeba projelo auto anebo tu někdo byl, tak to ne!" rozmáchnu rukama kolem sebe. Už jdu asi patnáct minut a jediný živý tvor je tady snad ta blbá moucha, která už mě šíleně leze na nervy. "Auto?" zbystřila jsem sluch. "Něco jede?" rozběhla jsem se dál. "Jo!" rozkřiknu se a stále běžím k silnici, kterou jsem právě zahlédla. Konečně Civilizace! Právě jsem spatřila nějakou silnice, kde je pár aut. Za chvíli už jsem stála na krajnici a snažila se nějaké auto stopnout. Lidi nejsou tedy moc ochotní.

Jako Popelka - 13.díl

2. února 2013 v 22:26 | Anie*
Ahojky, asi jste rádi, že vídíte další díl, že? Píšu to jen kvůli vám, jinak bych s tím asi sekla. Nějak mě to přestalo bavit, ale když vidím, že chcete další díl, tak mě to nakopne ho napsat. Tak doufám, že mě opět potěšíte komenty, abych měla radost psát dál.

Jako Popelka - 12.díl

31. ledna 2013 v 19:46 | Anie*
Čauky, tak vám se skoro po týdnu přidávám další dí FF Jako Popelka. Snad se tu objeví zase ten nějaký komentík a poteší mě. Doufám, že se vám díl bude líbit.

Jako Popelka - 11.díl

25. ledna 2013 v 19:49 | Anie*
Takže, když je ten pátek, tak jsem se překonala a napsala další díl. Snad se vám bude líbit a potěšíte mě opět pár komenty.

Jako Popelka - 10.díl

23. ledna 2013 v 20:16 | Anie*

3x hurá!! Konečně jsem se dokopala k napsání dalšího dílu!!! Tentokrát z pohledu Nialla a Harryho, tak snad se vám to bude líbit!! Moc prosím ohodnoťte v komentech! A napište svůj názor.

Jako Popelka - 9.díl

18. ledna 2013 v 21:18 | Anie*

Čusky busky, tak jsem vám teď napsala devátý díl. Snad se vám bude líbit a najdu pod tímhle článkem alespoň jeden komentář.

Jako Popelka - 8.díl

16. ledna 2013 v 15:08 | Anie*

Třikrát hurá! Konečně jsem se dostala k napsání dalšího dílu a konečně jsou tam kluci!! Prosím okomentujte, jak se vám líbí!

Jako Popelka - 7.díl

13. ledna 2013 v 14:47 | Anie*
Tak vám sem dávám další dí, ale nevím jestli má cenu to psát dál. Vím, že to do teď bylo trošku nudné, ale i tak. Snažím se to teď nějak rozjet, ale nevím jestli to má vůbec cenu. Prosím dejte vědět v komentech.

Jako Popelka - 6.díl

10. ledna 2013 v 13:18 | Anie*
Tak tady máte konečně 6. díl a jdu se hned vrhnout na sedmý :D Nějak jsem neměla čas a teď jelikož nejsem ve škole se k tomu dostanu. Tak snad se bude líbit v sedmém díle bude konečně pořádné setkání s kluky :))

Jako Popelka - 5.díl

6. ledna 2013 v 14:56 | Anie*
I ty dva komentáře u předchozího dílu mě potěšily, poznám, že tu ff aspoň někdo čte. Tak doufám, že se zase dočkám nějakého hezkého komentu :))
 
 

Reklama