Life in the dark

Life in the dark - 15.díl

29. května 2013 v 14:00 | Anie*
PŘEDNASTAVENO :) (JSME NA VÝLETU)

Life in the dark - 14.díl

13. května 2013 v 19:58 | Anie*

Hurá! Konečně jsem přepsala, to co jsem psala s W. (převážně já :D) v Brně na papír. Makačka to přepsat, ale je to pro vás, takže jsem se překonala :D

Life in the dark- 13.díl

9. května 2013 v 20:35 | W.
Tady máte další díl, ale je kratší než ostatní nebo se mi to zdá, jelikož nemáme čas dneska.... Já byla venku (bylo pěkně, do obuvníka jsem zašla, pak umyla kola a byla v hospodě xD) a Anie* měla balet a musí se učit sllovíčka do Němčiny a já ještě zoopakovat literaturu....
Demi má nové songy :) Já jí miluju <3


"Cože? To jako já?" vyděšeně se Louis rozhlížel kolem sebe.
"Vidíš tady snad jiného Louise," stáhla jsem ho na zem. Chytila jsem ho za ruku a zakousla se do ní. Trochu jsem si potáhla. Měla jsem neskutečný hlad.
"Dobrý výběr Harry," usmála jsem se na něj a podala mu Louisovu napnutou ruku. Přiložil si ji k ústům a ochutnal krev. Netvářil se zrovna nadšeně.

Life in the dark - 12.díl

6. května 2013 v 16:44 | Anie*
Máme tu další díl ff-ky s názvem Life in the dark. Doufáme, že teď to tady půjde líp díky rozvrhu, který jsme vytvořily (menu), kdy co budeme přidávat. Teď aspoň víte, kdy co bude :) Až dopíšeme nějakou ff-ku, tak už mám menší nápad na novou ff s Louisem :)

Life in the dark - 11.díl

30. dubna 2013 v 20:00 | Anie*
Tramtadadá!! Jo konečně jsem dopsala další díl téhle zapomenuté ff-ky :D

Life in the dark - 10.díl

8. dubna 2013 v 17:26 | Anie*

Tak po hodně dlouhé době je tu další díl Life in the dark :) Je to takové no celkem o ničem, ale snad se vám to malinko líbí.

Life in the dark - 9.díl

30. března 2013 v 14:50 | Anie*
Tak snad se vám, alespoň malinko tahle ff-ka líbí :)

Life in the dark - 8.díl

27. března 2013 v 20:30 | W.

Takže další díl :) Byly jsme ve škole pilné :D
Ty její vlasy


"Marie! Panebože! Co jsi to udělala?! A já jsem si myslela, že si mám dávat pozor," objevila se za dveřmi Eleanor. Co ta tu teď dělá? Tu teď tak potřebuju vidět!
"Mám to pod kontrolou. Já prostě, chápej, včera mě Mark málem zabil a já tu krev potřebovala!" vykřikla jsem na ní. Zatím, co Harry nasával mou krev.
"Promiň Harry," odtáhla jsem svou ruku a políbila ho. El se na mě jen udiveně podívala. "El já vím, že jsem ti udělala ze života peklo a asi bych se ti měla nějak věnovat, ale prosím mohla by si teď odvést Harryho někam! Já teď musím být sama!" prosebně jsem se na ní podívala.

Life in the dark - 7.díl

25. března 2013 v 15:23 | Anie*

No po dlouhé době další díl. Nějak jsme na tuhle ff zapomněly :D No jo to se stává :D

Life in the dark - 6.díl

17. března 2013 v 7:34 | Anie*

Dobre ráno, zrovna koukám na F1, tak jsem si řekla, že vám tu hodím další díl..... Kimi, Vetle jeďte! No jo jsem blázen do formule 1, ale teď už díl.
 
 

Reklama