Next Singer

Next Singer 29

31. prosince 2012 v 19:46 | W.


V minulém díle jste viděli: "Úžasně zazpívané Mimi i wiile," promluvil Liam.
"Děkuju," odpověděla jsem. Všichni nás pak jen chválili a já pořád jen děkovala. Už jsme měli odejít, ale já se zastavila.
"Chtěla bych ještě něco říct, můžu?" opatrně jsem se zeptala.
"Jasně," odpověděl mi Zayn.

Next Singer 30 -the end

31. prosince 2012 v 14:47 | W.

Váš poslední komentář k ff-ce :D Lučte se xD jak s ff-kou tak s koncem roku :) přiští rok bude mít blog 3 roky někdy v řijnu, či listopadu :D a nevím, proč to řikám :) Dneska ráno jsme byly s Anie* a rodiči+ znamí na tuře opect si buřta :) Teď jdu pomoct mamce do hospody jí vyzdobit na večer a pak se jen upravit a jí k Andul xD té taky pomoct :)

"Takže vítězem Next Singer se stává Mimi Novaková" řekl hlasitě moderátor. Vybouchly fanfáry, z kraje sršely plynové nevím, co a zvrhnu, podia začal padat zlaté kousíčky nějaké papíru. Vedle mě stál Niall a vedle Louis jeho Entony, který semnou byl až do finále. Mě se spustily slzy štěstí a radosti. Niall mě silně objal a pak se k nám přisral moderátor soutěže Next Singer.

Next Singer 28

30. prosince 2012 v 23:16 | Anie*
Moc, moc se omlouvám, že ti přidávám tak pozdě, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Tak snad se vám to bude líbit. A ještě jednou se omlouvám. Slíbily jsme, že přidáme tak ho tady máte!

Než jsem se nadála, bylo tady finále. Nechtěla jsem se stresovat předčasně, ale nakonec to na mě dolehlo. Nejenže budu zase v televizi před větším publikem, ale taky budu zpívat s will.i.amem. On je pro mě jako hudební guru nebo tak něco. Musím se dát do klidu.

Next Singer 27

29. prosince 2012 v 21:00 | W.
Zhulenecká písnička xD Já vím :D a poslouchám jí posledních 5 hodin :D Dělala jsem zase Americké Cookies na Silvestram kterého stravím s Anie* a s dvěmi kluky z naší třídy xD Chcou přinést vodku( hajzlové) ale já si dám s Anie* něco sladkého :D a naštěstím mám jen jednu flašku, kdybych Anie* nechtěla :D Takže nebudu na sračky :) ale jak sde říká v jemné náladě :) Já alko nepiju jen, když je příležitost a ta byla v uterý, když se teta zasnoubila a všechno mi vychlastala :) Naštěstím mám hodnou maminku a tak mi v Kauflandu koupila Sqaush jahodový :) Best :*


"Mám pro tebe novinku a zároveň překvapení" řekl mi Niall po snídani.
"Jaké?" dala jsem talíř do myčky.
"Má pro tebe písničku a budeš mít spolupráci." Oznámil mi lehce.
"A to mi říkáš dva dny před finalé? Ty jsi blázen? Kdo to je?" řekla jsem mu pár otázek hned najednou.
"Jo říkám" zazubil se a já myslela, že mu pleštím." Jsem blázen do tebe" poslal mi vzdušnou pusu.
"Kdo je ta spolupráce?!" vykřikla jsem skoro vystrašeně. Modlila jsem se, ať to není on nebo Hannah, když už jsme v tom finále.

Next Singer 26

28. prosince 2012 v 18:52 | W.

Finally me and Annie* have write-up NEXT SINGER :D Finally shit :D (Sorry :) )


O tom incidentu jsem Niallovi neřekla, nechtěla jsem mu přidělávat starosti. Fanynky zjistili, že jsem u Nialla a tak mi posílali, jen sprosté a nechutné zprávy na twitter. Jane mě na TW "chránila", jak se dalo, ale pořád to nestačilo. Dokonce se přidali kluci, kromě Nialla, který to buď přehlížel, nebo nevěděl.

Next Singer 25

26. prosince 2012 v 20:17 | W.

Pomalu se lučte s Next Singer :D Vím, jsem hnusná :D

Šlo to jako po másle. Já dostávala výhružné odkazy na to, že jsem s Niallem z celého světa. Někdy přišli i domů a ty byly fakt hrozné, až jsem se začala bát. Nechtěla jsem to Niallovi říkat, ať nemá starosti, když jsem ve finále. Moje teorie se potvrdila. Všude psali, že s Niallem chodím, jen kvůli tomu, že chci vyhrát Next Singer a mám u nějak protekce, ale není to pravda a v rozhovorech finalistů se mně pořad na to ptají. Nejhorší na tom je, že ve finále uvízla i Hannah. Všude roztrubovala a v mediích hlavně, že je to pravda. Chodím s Niallem jen kvůli popularitě, ale takhle to jsem nechtěla. Ustavičně přemýšlím, jestli nemáme svůj vztah tajit. Ze dvou důvodů, abych neprohrála Next Singer a aby mi nepřicházely výhrůžné zprávy až domů s tím, že mě někde fanynky sejmou.
"Sbal se" přišel otec ke mně do pokoje.

Next Singer 24

25. prosince 2012 v 21:59 | Anie*
Ahojky, omlouvám se, že dávám díl tak pozdě, ale dřív jsem to nestíhala. Měli jsme návštěvu, takže jsem se něajak nedostala k počítači. Snad se vám bude díl líbit. Nějak už se , tak pomalu blížíme ke konci. Máme napsáno 28. dílů a 30. dílem to chceme ukončit :) Tento díl je trochu kratší, tak vám to snad nebude vadit :)Blížilo se další kolo a zatím další rozřazování. Pomalu jsem byla u finále a já byla happy. Jedna věc mě dělala ještě více šťastnou a tou byl Niall. Pořád mě rozptyloval, když jsme měli zkoušet, ale on se vymluvil, že to není jeho chyba. Jako všechno.

"Lásko, pojď zkoušet" sjela jsem mu rukama přes klíční kost až na břicho, kde jsem je spojila.

"Není už, co" otočil se na točivé židli směrem ke mně a já své sevřené ruce, které byly na břichu, odtrhla od sebe.

"AU!" vyhrkla jsem a vyčítavě jsem se na něj podívala. Vzal mě za druhou ruku a stáhnul na sebe.

Next Singer 23

24. prosince 2012 v 21:23 | W.

TZak co jste dostali k vánocům ? Já dostala mobil, toho si nejvíce važím po 1D propisce :D Co si budeme povídat :D Ty věci jsou drahý :D Jako za pouzdro nebo nevím, coto bylo v Clarie´s či, ajks e to píše 260 kč nebo více :D Na to jim seru :D Ale můj zlatý bráška s jeho girlfriend mysleli a tak mi jí koupili xD Jo jinak ten mobil je HTC :D je dobrý, až na foťak :/ Sice má 5Mpx ale vypadá, jak by měl 2,5 :/ můj bracha má mobil starý 5 let a má těch 5mpx a je to lepší než teď :/ No je asi jediný problém :) Já s tou 1D propiskou půjdu spát :D Napiště co jste dostali pod stromeček :)

Stála jsem v hedvábně bílých šatech a před sebou jsem měla stojan s mikrofonem. Zdálo být se všechno v pořádku. Já odzpívala v pohodě a publikům mě milovalo. To jsem přesně chtěla, ale začalo být mi zle.
Svět se mi točil jako disková koule a já ji neuměla zastavit. Několikrát se mi před očima zatmělo, ale bylo to O.K. Jen jsem přišla do šatny, ani jsem nestihla zavřít dveře, tak jsem omdlela. Slyšela jsem jen něčí hlasy volající mé jméno, ale já jako bych se nemohla probudit.

Next Singer 22

23. prosince 2012 v 17:24 | Anie*
Tak jak jsem slíbila, přidávám sem 22. díl Next Singer. Doufám, že komentů bude stéjně jako minule jinak s další dílem máte smůlu :D


Celý den jsem si opakovala text, abych ho náhodou nezapomněla. Hlasivky jsem, ale nechala v klidu. Celý den ubíhal strašně pomalu a já se nesmírně těšila na večer, až to dozpívám. Moc bych chtěla postoupit, ale to je na divácích.
"Tati? Odvezeš mě, za půl hodiny do haly." "Jo jasně" usmál se na mě a dál pokračoval v čtení novin. Měli jsme tam být už ve tři, i když to začíná až v osm, jelikož nás musí nalíčit a obléct atd.
"S Amandou budeme sedět asi v třetí řadě, tak ať víš. Budeme ti držet palce" dal mi táta pusu na čelo, když mě přivezl a zase odjel. Vstoupila jsem do haly a namířila si to za ostatními z mé skupiny. Neboli za těmi, kteří mají kouče Nialla. Bohužel tam byla i Hannah. "Zrůdička se dostavila" procenila potichu mezi zuby. "Já to slyšela" vítězně jsem se na ní podívala. "To byl záměr" ušklíbla se a šla se dívat na pódiu. "Ahoj, ani jsem vás nepozdravila" mile jsem se na všechny usmála a oni mi pozdrav oplatili. Čekali jsme, než každý z nás přijde na řadu si vše vyzkoušet, jak přijde na podium a co vše se bude dít kolem něj. Já jsem naštěstí nic dělat nemusela. Jen jsem stála a zpívala.

Next Singer 21

22. prosince 2012 v 14:49 | W.

Wau ! 7 ? Komentů ? :D Jsem na vás a sebe pyšná :) mužete tak dál pokračovat :D No a já jdu zase uklízet, tedy až se vzbudí rodiče :D Nechci je přece rušit, když spí :D Nejraději bych vystřelila petardu velke psotele, ale jsem slušně vychované dítě :) Dávaní ff-ky na blog je "vaše" zoodpovědnost, jak komentujete tak dávám ff-ku na blog :) Až takový extra problém to není :)

Úspěšně jsem se "léčila" dva dny dokud se tady neobjevil nějaký příslušník One Direction. Niall dorazil jako můj kouč.
"Jak ti je" přišel do pokoje, jako by nic. Bez žádného zaklepaní.
"Stejně" řekla jsem bezmyšlenkově.
"Aha" zazubil se a podal mi papíry.
"Co to je?" pohodila hlavou k papírum, které by zrovna podal.
"Tvoje písnička do prvního živého vystoupení. Jako tvůj kouč ti budu vybírat písničky a ty se je budeš učit, zpívat a zdokonalovat. " krátce mě poučil.
"Fajn" zhodnitla jsem situaci a podívala se do textu. Známa písnička.
"Co to je? Podle text je známější" zeptala jsem se zvědavě.
"Neboj Gangam style to není" zasmál se" Je to Rihanna a písnička Diamonds" vysvětlit rychle.
"Dobře, šefe" zasmála jsem se krátce a pobrukovala si song.
"Jsem rád, že se ti libí" usmál se.
"Není za co" zašklebila jsem se na něj. Nevím, proč, ale mám strašně ztřeštěnou a dobrou náladu, když ho vidím.
"Jsi pako" otituloval mě " Jdu si pro kytaru" řekl a odešel z pokoje.
"No nevím, jestli ti to hned zazpívám s mými hlasivkami" odkašlala jsem si.
"To mi nedošlo, promiň" odložil kytaru a posadil se ke mně na postel.
"Ještě že jsem něco, jako"VIP" dala jsem prsty do uvozovek. "Jinak bych asi v Next Singer byla v háji" zasmála jsem se.
 
 

Reklama