Opposite Direction

Opposite Direction - KONEC

30. března 2013 v 10:02 | Anie*

Jednou to skončit musí :) A u OD to nastalo u 30. dílů. Doufáme, že se vám tahle ff-ka líbila.

ZABIJETE NÁS, AŽ SI TO PŘEČTETE :D

Opposite Direction - 29.díl

29. března 2013 v 12:02 | W.
Dneska mám depku, nejenže jsem zklamaná ze Spring Breakers, ale taky z toho, že zítra můj drahý J.B. má koncert ve Vidňi :( Doufám, že bude stejně vysoký počet komentu jako u minulého dílu :/


Ráno jsem se vzbudila, tak akorát abych to stihla do školy. Políbila jsem Liama do vlasů a tím ho vzbudila.
"Já nechci vstávat!" protestoval. "Slíbil jsi mi něco a ještě musíme zajet k nám domů pro věci," zasmála jsem se a roztáhla závěsy. "No dobře," ospale řekl a vstal. Došel ke mně a svalil se zpátky i semnou na postel. "Já musím do školy!" snažila jsem se vyškubnout. "No a?!" zasmál se a políbil mě. "Žádné no a, a pusť mě!" okřikla jsem ho a vstala. Odešla jsem do koupelny. Umyla jsem si zuby a vlasy vyčesala do vysokého culíku. Ještě trochu namalovat a bylo by to. Vstoupila jsem zpět do ložnice a ze skříně vytáhla rifle a triko, co jsem měla u Liama.

Opposite Direction - 28.díl

28. března 2013 v 21:10 | W.
Jak vidíte nebyly jsme tady celý den z toho důvodu, že Anie* měla balet a já ráno uklízela, pak jsme šly společně do kina s kamarády na Spring Breakers :D Podle mě je to p*čov*na :) a bylo to prakticky o ničem jen o nahých holkách nahoře, penězích a nadávkach :) ale klidně na to jděte :) Jedinné, co jsem pochotila s filmu bylo madafucker :D nebo pussy :)
Nevím, jakou písničku :D Prosím 10 komentu


Madison:
Usnula jsem a vzbudila, až bylo půl šesté. Chvíli jsem tak přemýšlela a rozhodovala jsem, jestli mám na tu večeři jít nebo ne. Nakonec jsem zvolila ano, stejně musím Liamovi říct o tom těhotenství, neplánovaném.
Učesala jsem se a řasy přetáhla řasenkou. Přešla jsem k prostorné skříni a vytáhla krémové šaty až skoro broskvového odstínu, vzala si boty na podpatku a psaníčko. Nandala si do uší příčkové náušnice s černým dlouhým náhrdelníkem se srdíčkem. (Oblečení) Podívala jsem se na sebe v zrcadle a pohled mi hned spadl na bříško. Musela jsem si ho pohladit a usmát se. Za několik měsíců tady bude pobíhat malý Stoner.
Sešla jsem schody a mamka, hned byla ve dveřích.
"Kam jdeš?" zeptala se mě podezíravě. Sklopila jsem pohled a hluboce se nadechla.
"Za Liamem něco mi chce. Na večeři" znovu jsem se podívala do jejich očí a uviděla jiskřičky štěstí. Tomu jsem se udivila.

Opposite Direction - 27.díl

27. března 2013 v 20:35 | W.
:) Dneska se přidavají všechny ff-ky :)
Mě už z ní jebe :)


NE! NE! To nemůže být možné.
"To je hloupost, jste si jistý?" zeptala jsem se znovu doktora. "Ano jsem si jistý na 100%, že jste těhotná," řekl už po druhé. Ale vždyť jsme si dávali pozor, jak se to jen mohlo stát. Hnali se mi do očí slzy. Já to nechci!

Opposite Direction - 26.díl

24. března 2013 v 21:02 | Baby.
Máte tady další díl a po dlouhé době odemně xD Včera Hate love and OD :) a Zítra?... nechte se podat :*
Buď to bude new Genus nebo Friend Tom :D
Prosím dejte like na facebookovou stránku o 1D : GIVE LIKE


Byl další den a já rychle vyletěla na záchod hodit zvratky. Sakra práce. Vyhodila jsem obsah mé zbylé večer z žaludku ven a sedla si vedle záchodu. Rozskočila se mi hlava, ještě pár sekund jsem seděla, jestli náhodou nebude pokračovaní a nakonec jsem se zvedla, šla do sprchy a vyčistit zuby. Ještě je škola, sice jenom čtrnáct dní do konce, ale i tam jsme tam s Elison musely jít. Myslím, že dvakrát úchvatně vypadat nebudu. Popadla jsem kulatý kartáč, fén a začala si fénovat vlasy do jemných vln. Když jsem skončila, vzala jsem stíny a několikrát jsem přetřela štětcem víčka. Přišli na řadu linky, ale tentokrát jsem si je udělala tence a řasenkou několikrát přejela vrchní i spodní řasy. Oblékla jsem si džíny, pruhované tričko s potiskem a hnědý svetr. Popadla jsem kabelku, naházel do ní různý věci, bez kterých bych se neobešla a šla dolů.

Opposite Direction - 25.díl

22. března 2013 v 21:26 | Anie*


No jsem hodná, že? Dávám sem další díl. A co zítra? No zítra vám dáme nejspíše a taky konečně další díl Hate Lova a Life in the dark a já se pokusím napsat další díl I see you. Vím je to semnou hrozné :D No jo, tak dneska tu máte OD díky jednomu človíčkovi, který napsal na ASK.

Opposite Direction - 24.díl

21. března 2013 v 16:22 | Anie*

Hurá! Další díl :DD

Nevím proč, ale pořád ji poslochám :D

Opposite Direction - 23.díl

16. března 2013 v 11:53 | Anie*

Tak tady máte další díl. Ještě 7. dílů a konec. Těšte se.
Dneska jedeme s W. na Novou Karolinu do Ostravy nakupovat, takže už dneska nic nepřidám. Možná, když se mi bude chtít, tak vám tu ještě hodím Life in the dark :)) ale to až později. Teď tady máte OD.

Opposite direction - 22.díl

14. března 2013 v 15:30 | Anie*

22.díl

Opposite direction - 21.díl

13. března 2013 v 15:30 | Anie*

21.díl
 
 

Reklama